חברת אינטל מציגה בתערוכת MWC 2014 בברצולנה מעבד 64 ביט intel atom עם 4 ליבות, תחת שם קוד Merrifield, עבור סמארטפונים וטאבלטים. המעבד, ובשמו המלא Intel Atom processor Z3480 , בעל מהירות 2.13Ghz יאפשר למשתמש להפעיל יישומים כבדים יותר ממה שהיה רגיל בעבר.

רנה ג'יימס, נשיאת אינטל, הכריזה כי החברה חתמה הסכמים רב שנתיים חדשים עם יצרנים מובילים לייצור התקנים ניידים המבוססים על מעבדי החברה.
בין החברות עימם נחתמו הסכמים נמצא את לנובו, אסוס ופוקסקון; לנובו הכריזה כי תשיק עוד השנה התקנים מבוססי מעבד אינטל וכי תשקיע משאבים רבים על מנת ליצור חווית שימוש חדשה בטווח מחירים כזה שיתאים לכל אחד מהשווקים. בנוסף הכריזה לנובו כי היא מתכננת לשלב קישורית LTE של אינטל בכמה מכשירים עתידיים של החברה. כמו לנובו, גם חברת אסוס (Asus) הודיעה כי תשיק קו שלם של סמארטפונים וטאבלטים מבוססי אינטל כבר בשנה הקרובה וזאת בנוסף למכשירים אותם השיקה לאחרונה החברה; סדרת הסמארטפונים Zenfone,ה PadFone mini ואת ה-Fonepad 7 LTE, המתהדר במעבד Atom ובקישוריות LTE, שהוכרז עכשיו בברצלונה. כמו כן, גם חברת פוקסום תשתף פעולה עם חברת אינטל כאשר החברה (אינטל) תספק מעבדי Atom ופלטפורמות תקשורת למגוון מוצרי פוקסקון (בעיקר לטאבלטים). בנוסף תמשיך חברת אינטל את שיתוף הפעולה שלה עם חברת דל שתשיק סדרת טאבלטים חדשים מבוססי אינטל התומכים באנדרואיד וחלונות.


שתף:
-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.
 • htc 8x

  כמה זיכרון RAM??

 • סהר

  אינטל הטילה פצצה כבדה מאוד, אני מאמין ביכולות שלה ואני משוכנע שהמעבד היה יציג גבולות חדשים.

 • mr google

  לא היה אמור להיות היום כנס (כנראה עם הכרזות) של מוטורולה ?
  הייתה כרזה שלהם שיהיה אירוע ב 25 בפברואר .
  בכלל התקיים הכנס הזה ?
  אין שום כתבות על זה בשום מקום -כנראה אין את הכנס בגלל שהמנכ"ל שלהם עבר לחברת
  דרופבוקס (לתפקיד בכיר) .
  שמישהו פה ייתן לי קישור לאיזה כתבה קשורה לאירוע הזה .