אינסטגרם חשפה לפני שעה קלה את התוספת החדשה לאפליקציית הצילום שלה – הודעה ישירה. החידוש המרענן מאפשר למשתמשים לשלוח תמונה או סרטון לחברים מסויימים במקום לשתף את כל העולם.

החל מהעדכון לאפליקציה בגרסה 5.0 שיצא היום, נוספה האפשרות Instagram Direct לשליחת הודעה ישירה לעד 15 אנשים יחדיו. כך ניתן לשתף את ההנאות האישיות רק בין חברים, ואלו יקבלו התראה על הודעה חדשה עם התמונה אשר הופכת למעין קבוצת צ'ט קטנה בין החברים המשותפים.

ההודעה הישירה של אינסטגרם תוצג כחלק מהתוכן בפיד הראשי, ומשתמשים יוכלו להגיב ולסמן ‘לייק’ לסרטונים ותמונות בדומה לכל תוכן ציבורי בפיד, וכדי למנוע מצב של הודעות לא רצויות או ספאם, ניתן יהיה לבחור למי מותר לשלוח לנו תמונות.

“תקשורת בין אנשים היא לא בהכרח צילום תמונות”, אמר קווין סיסטרום, מנכ”ל החברה. “תמונות לבד הן רק אומנות, תמונות שאפשר להעביר אחד לשני הופכות לתקשורת בין אנשים… לפעמים, אתה רוצה לשתף אבל לא עם כולם, אך לא היה ניתן לעשות זאת עם אינסטגרם עד היום.”

העדכון יגיע במהלך היום למכשירי ה-iOS והאנדרואיד.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • יוסי כהן

  סתם מיותר.
  דחפו לנו תצ'אטים האלה כבר לכל מקום יאללה נמאס. כמה דרכים כבר בן אדם צריך בשביל לשלוח הודעות לאנשים יש כבר SMS, FACEBOOK,WHATSAPP
  סתם מיותר ונוגד את מהות האפליקציה

 • חיים

  מסכים איתך

 • עוד לא הבנתי מלכתחילה מה הטעם להירשם לאפליקציה המעאפנה הזו.
  סשביל העלאה ושיתוף תמונות יש כבר את הפייס שגם ככה רוב החברים שם. ועכשיו בשביל טקסטים ושליחת סרטונים ?
  מספיק כבר הווטסאפ.. וגם הוא כמו תכנת בילוש.. בשביל לבדוק אם אתה על הסלולר וסיננת שיחות ו\או אם ראית את ההודעה.

  • ברוך

   ברוך הבא לעידן הסמארטפון… לא מתאים לך, תשאיר אותו בבית או תמחק את האפליקציות… אינסטגרם זה אפליקציה שעוזרת מאוד לאנשים מכל העולם לקחת חלק בחייהם של החברים שלהם… כמו כל שאר האפליקציות באותה קטגוריה

 • רון

  הגיע כבר ל ios