אינסטגרם חשפה לפני שעה קלה את התוספת החדשה לאפליקציית הצילום שלה – הודעה ישירה. החידוש המרענן מאפשר למשתמשים לשלוח תמונה או סרטון לחברים מסויימים במקום לשתף את כל העולם.

החל מהעדכון לאפליקציה בגרסה 5.0 שיצא היום, נוספה האפשרות Instagram Direct לשליחת הודעה ישירה לעד 15 אנשים יחדיו. כך ניתן לשתף את ההנאות האישיות רק בין חברים, ואלו יקבלו התראה על הודעה חדשה עם התמונה אשר הופכת למעין קבוצת צ'ט קטנה בין החברים המשותפים.

ההודעה הישירה של אינסטגרם תוצג כחלק מהתוכן בפיד הראשי, ומשתמשים יוכלו להגיב ולסמן ‘לייק’ לסרטונים ותמונות בדומה לכל תוכן ציבורי בפיד, וכדי למנוע מצב של הודעות לא רצויות או ספאם, ניתן יהיה לבחור למי מותר לשלוח לנו תמונות.

“תקשורת בין אנשים היא לא בהכרח צילום תמונות”, אמר קווין סיסטרום, מנכ”ל החברה. “תמונות לבד הן רק אומנות, תמונות שאפשר להעביר אחד לשני הופכות לתקשורת בין אנשים… לפעמים, אתה רוצה לשתף אבל לא עם כולם, אך לא היה ניתן לעשות זאת עם אינסטגרם עד היום.”

העדכון יגיע במהלך היום למכשירי ה-iOS והאנדרואיד.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.