זה מספר חודשים אינטסגרם (Instagram) בוחנת אפשרות לחיבור מספר חשבונות במקביל לאפליקציה וכעת היא הופכת את האפשרות הזו לזמינה לכולם. התוספת החדשה היא אולי מבין הפיצ’רים המבוקשים ביותר על ידי משתמשי הרשת החברתית, במיוחד על ידי מי שמנהל ומתחזק מספר פרופילים כמו אנשים פרטיים וחברות מסחריות.

האפשרות החדשה זמינה לכל מי שהוריד את גרסה 7.15 האחרונה וכדי להוסיף חשבון נוסף לאפליקציה יש ללחוץ על שם המשתמש בחלק העליו של הפרופיל האישי, ללחוץ על הכפתור הוספת חשבון ומשם להזין את פרטי החשבון שלנו או ליצור חדש במקום. לאחר השלמת התהליך יופיעו לנו באותו תפריט כל החשבונות שלנו ומשם ניתן לעבור בקלות ולהחליף פרופיל.

Instagram beta testers multiple accounts

כאות אזהרה, אינסטגרם אומרת כי יש מספר דברים שכדאי לדעת, כמו קבלת הודעות פוש מכל חשבון המחובר באפליקציה. “זה תלוי מתי התחברת לאחרונה ומספר המכשירים שמחוברים לחשבון,” אמרו בחברה.

הגרסה החדשה זמינה להורדה ב-iOS ובאנדרואיד

שתף:
-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.
 • אחר

  בן אדם אחר חוץ ממני יוכל לראות שיש לי שני שמות משתמש?

 • אשר

  לא כי אני לא מוכן מחבר שלי נכנס בכיף שם משתמש וסיסמא נכונים אבל בפאלפון רשון לי סיסמא נכונה ושם משתמש נכונה כתוב לי באנגלית. לחצתי נכנס לי לאתר של אינסטגרם שם אפשר לעשות לייקים אני לא מבין למה אי אפשר לעשות בדרך של הפאלפון עזרהה!!!

 • anatpk

  מספר שאלות:

  1) איך מוודאים איזו גרסה יש לי?
  2) איך מעדכנים יזום?
  3) יצא לי לראות תמונות ומתחתן קריאה לפעולה. איך מוסיפים את זה?