אינסגרם (Instagram), הרשת החברתית המבוססת על שיתוף תמונות, מאפשרת מאז 2013 להעלות גם סרטוני-וידאו, עתה החברה מגדילה את המגבלה ומאפשרת למשתמשים להעלות סרטונים עד לאורך של 60 שניות.

בפרסום שעלה לבלוג החברה הוכרזה האפשרות להעלאת סרטונים ארוכים יותר. בפרסום מצויין כי בחצי שנה האחרונה חוותה הרשת החברתית גידול של 40-אחוז בצפייה בוידאו, לכן אין זה מפתיע שמעוניינים לאפשר למשתמשים להעלות סרטונים בהם אפשר לגרום לצופה להישאר עוד יותר ברשת החברתית. עד כה, המשתמשים יכלו להעלות סרטונים באורך של לא יותר מ-15 שניות, זאת בנוסף לתמונות. בנוסף, עם גרסה 7.19 שתגיע קודם אל משתמשי iOS, תחזור האפשרות לאגד מספר סרטונים מספריית המכשיר יחדיו על-מנת ליצור סרטון ארוך יותר.

עיתוי ההכרזה נראה כניסיון להרגיע את הרוחות לאחר שהמשתמשים יצאו כנגד השינוי בזרם העדכונים שיפסיק להציג תמונות בסדר כרונולוגי עם קמפיין ״InstagramChanges#״ במסגרתו ביקשו המשתמשים מהעוקבים שלהם להדליק את ההתראות על-מנת לא להיעלם כאשר יכנס לפעולה האלגוריתם החדש. אינסטגרם הודיעה בשל כך כי היא תעדכן את המשתמשים בעת השקת השינוי בפיד.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.