לו רק ידעת שהאדם, או בעל התפקיד אליו אתה מנסה להגיע במשך חודשים הוא אח של החבר שלך, היית חוסך כאב ראש גדול וטרטורים רבים. אתר כזה הושק ממש לאחרונה ומבטיחה חוויה אינטרנטית חדשה – אינריץ – שמטרתו לקשר אותך באופן היעיל והמהיר ביותר לחברים שלך, או לחברים של החברים שלך, ברגע שאתם צריכים אחד את השני באמת.

צריך לחדש את הביטוח? רוצה לרכוש דירה? רכב? צריך להגיע לבעל תפקיד במס הכנסה? או אולי בעל קשרים בבית חולים או בית מלון מסוים? אולי אתה זקוק לייעוץ משפטי? חשמלאי? טכנאי מחשבים? או המלצה על נגר או מכונאי אמינים? אולי את/ה בעצמך בעל/ת תפקיד או מקצוע כזה?

רוב הסיכויים שיש כי במעגלי החברים שלנו ו/או של החברים של החברים שלנו יש אדם שיכול ניתן לערוך חיפוש שיחבר אותנו למבוקשנו.
באתר INREECH עורכים חיפוש מסוג חדש – חיפוש של מקצועות, בעלי תפקידים וחברות, בתוך קבוצת חברים הקשורה אליך או אל חבריך.
החיפוש באתר יסייע לך למצוא את איש המקצוע הכי קרוב אליך באמצעות החברים שלך ובמקביל תוכל לאפשר לחברים שלך ולחברים של החברים שלך למצוא אותך.

מנגנון החיפוש המשודרג ונותן 3 יחידות של תוצאות
א. תוצאות בקשרים קרובים
ב. תוצאות בקשרים רחוקים
ג. תוצאות ללא קשר ישיר

"הרעיון נולד לאחר מספר התנסויות שליליות מול חברות גדולות ומוכרות שלא החכימו להקשיב ללקוח הקטן ולהבין באמת את הבעיה", מספר אלירן שחר, יזם האתר, "ההתנסות השלילית הזו הולידה כמה מסקנות חשובות: קשרים קרובים ורחוקים בתוך חברות, גופים, נותני שירותים מסייעים לפתירת בעיות וקיצור זמן באופן משמעותי, כמובן שרוב האנשים יעדיפו לקבל שירות מאדם שהם מכירים. עובדה: אנחנו מכירים יותר אנשים בחברות וארגונים ממה שנדמה לנו, או ממה שאנחנו מסוגלים לזכור לבד".

מה שהיה חסר לאזרח כדי לנצל את הקשרים הקיימים האלו שהוא לא מכיר, זהו כלי חכם שידע להגיש לו את המידע ויאפשר לו לבצע חיפוש באותו מאגר קשרים. וזה הפתרון שאתר אינריץ מספק"

לדברי שחר, אתר INREECH הוא היחיד שמבצע את פעולת הקישור בין האזרח לבעלי תפקידים שונים: "אתר אינריץ שונה מאתרים כמו פייסבוק ולינקדאין, הוא מעין הכלאה פשוטה וממוקדת מאוד של הרעיון כלומר: באתר אינריץ ישנה קהילה שבאה לידי ביטוי בקשרים בין אנשים (משפחה, חברים, מכרים….), בנוסף לקשרים האלו ישנה לכל אדם הגדרת תפקיד, ידע או עיסוק בכל תחום שיכול לעלות על הדעת.
השילוב של השתיים מאפשר ליצור קהילת חברים מקושרים שיכולה לעזור האחד לשני באין סוף מקרים. מעזרה כללית ועד לחיפוש שירות מספק שירות מקושר. הייחודיות של אינריץ הינה שהוא עושה את כל זה עבור האוכלוסייה כולה ולא למגזר עסקי כזה או אחר, כלומר לכל אדם באשר הוא, ללא קשר לעיסוקו, יכול להירשם ולמצוא פתרון באתר".

חיפוש ממוקד
מכיוון שאנחנו באופן רציף בחיים צריכים שירות או עזרה בצורה כזו או אחרת בבית, במשפחה, באופן פרטי, מאנשים, חברות, גופים, ממשל, ועוד, הדרך היחידה שלנו נכון להיום, היא לחפש בגוגל אם אנחנו מחפשים דברים מורכבים, או באתרים כמו דפי זהב בשביל נותני שירותים, הבעיה היא שהתשובות שנקבל יהיו מאנשים או חברות שבאופן מוחלט יתייחסו אלינו כאל אנשים חדשים/זרים על כל המשתמע מכך. ואנחנו מעדיפים יחס אישי, מחיר הוגן, ועזרה אמיתית. את אלו נוכל לקבל לרוב מאנשים שקשורים אלינו דרך משפחה או חברים באופן כמעט מוחלט. לכן משתמשי האתר מוזמנים לצרף כמה שיותר קשרים/חברים, בהם ניתן להשתמש.

מאחורי המיזם החברתי, מקצועי החדש, עומד אלירן שחר 33, יזם אינטרנט שהגיע מתחום האתרים (עומד בראש RightClick משנת 2003) ואט אט עבר להקמה וניהול מיזמים בעולם האינטרנט המתפתח. זהו המיזם הרביעי ששחר מקים והראשון שפונה לכלל האוכלוסייה בשירות חופשי.
אלירן שחר הביע אמון שאתר אינריץ שמתחיל בישראל וממשיך במספר מדינות בחו"ל, יגייס לשורותיו בחצי השנה הראשונה מאות אלפי חברים בארץ ובעולם.

www.inreech.com

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.