בעוד ג'ולה (Jolla) נלחמת על חייה של Sailfish OS 2.0, ומציגה ב-MWC 2017 מכשיר של סוני (Sony) שמבוסס על מערכת ההפעלה מוכוונת המחוות הזו, ממש בשלהי התערוכה הציגה חברה רוסית בשם אינוי (INOI) טלפון בשם R7 שמבוסס על מערכת ההפעלה של ג'ולה.

הטלפון, שאמור להיות זמין באפריל תמורת כ-190 דולר, מיועד לשוק הביניים ואולי אפילו לקצה התחתון שלו. המערכת על שבב שלו היא Snapdragon מרובעת הליבות שפועלת במהירות מרבית של 1.1 ג'יגה-הרץ שמלווה ב-2 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה וב-16 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון, ואפשר להרחיב בעוד 32 ג'יגה-בייט לכל היותר. המסך הוא בגודל 5 אינץ', והרזולוציה היא 720p. המצלמה מאחור היא בגודל של 8 מגה-פיקסל ומקדימה בגודל 5 מגה-פיקסל.

נפח העבודה של הסוללה עומד על 2,500 מילי-אמפר/שעה, והיא ניתנת להחלפה. מבחינת קישוריות יש תמיכה ב-LTE Cat 4 באמצעות שני מיקרו-סימים ששניהם יכולים להיות בו זמנית בהמתנה. עובי המכשיר 8.9 מ"צמ ומשקלו 145 גרם. עכשיו רק נותר לראות אם ההכרזה תהפוך גם להשקה בפועל.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.