למרות שבמהלך 2014 הודיעה סמסונג (Samsung) שהיא תצמצם את מספר הדגמים שהיא מוציאה לשוק, גם בגלל הקושי ביכולת לעקוב אחרי כל הדגמים שהיא משיקה, 2015 רק התחילה והחברה כבר הספיקה להודיע על סדרה חדשה של טלפונים , הלו היא ה-Galaxy A. סדרה זו כוללת 3 טלפונים עם גוף מתכתי אחוד, שאחד מהם, ה-A7, הוא הטלפון הדק ביותר שהיא השיקה אי פעם.

ההבדלים בין המכשירים 3 המכשירים אינם גדולים במיוחד, אבל כדי לעשות סדר מוחלט ולכדי לעזור להבין מיד מה הם ההבדלים בין ה-A3 ל-A5 ול-A7, שחררה הפעם סמסונג אינפוגרפיקה שמסכמת את כל המכשירים זה לצד זה.

כמו שאפשר לראות ההבדלים בין המסכים בם חצי אינץ', החל ב-4.5 אינץ' ל-A3, דרך 5 אינץ' ל-A5 ועד 5.5 אינץ' ל-A7, כשה-A5 וה-A7 מציעים רזולוציית HD לעומת qHD של ה-A3. הבדל משמעתי אחר הוא מערכת על שבב: מרובעת ליבות עבור ה-A3 וה-A5 אבל מתומנת עבור ה-A7: ה-Snadpsragon 615 של קוואלקום (Qualcomm) או ה-Exynos 5430 של סמסונג עצמה.

האם זה מפיג את הערפל? תשובה אחת לא ממש מצאנו כאן: לאיזה שווקים הטלפונים האלה מיועדים? עד כמה ההבדל מהותי לעומת סדרת ה-Galaxy E? ומה עם ה-Grand? וה-S?

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.
 • רן

  ה-A3 הוא סוג של גרסה "מעפנה" של הS3 הוותיק.
  רק של-S3 יש מסך גדול יותר, רזולוציה גדולה יותר, ובטריה גדולה יותר.
  אני לא בטוח שסוג המעבד יציג הבדלים משמעותייים.

  בנוסף, תג המחיר בטח יהיה יותר יקר…

  • Yossi Cohen

   הA3 נראה כמו אייפון ביחס אורך רוחב שלו חחח
   לכל מכשירי הA האלו יש מפרט לא משהו על הניר.
   הבעיה היא לא הנייר אלא הקוד שבפנים סמסונג גרועים מאוד באופטימיזציה.
   הגלאקסי S הראשון עם CM10/11 עובד יותר מהר מה2 וה3 בתפעול יומיומי…