לראשונה בישראל הופעה חיה של אינפקדט מאשרום בפייסבוק באמצעות האפליקציה הישראלית החדשנית Livelens- הלהקה תשדר באמצעות האפליקציה שידור חי של קטעים נבחרים מהופעת הבכורה של המופע החדש והמצליח בישראל בעמוד הפייסבוק שלה.

Livelens היא אפליקציה ייחודית בפיתוח ישראלי (זמינה לאנדרואיד ואפל) המאפשרת לראשונה שידור חי של צילום וידאו בסלולרי לדף הפייסבוק ולמכשירי החברים ישירות. בלחיצת כפתור ניתן לצלם ולשדר בפייסבוק בשידור חי, לכולם או לחברים ספציפיים, כשהצופים יכולים להגיב או לעשות לייק תוך כדי צפייה.

אינפקטד מאשרום נמצאים בקדמת הטכנולוגיה ואהבו את הקונספט של האפליקציה שמאפשרת לחבר בינם לבין הקהל בשידור חי. לכן החליטו לעשות בה שימוש במהלך הופעת הבכורה שלהם ביום חמישי הקרוב (14.3.2013) בגני התערוכה בתל אביב, לצלם קטעים נבחרים בזמן ההופעה ולשדר אותם בלייב עמוד הבפייסבוק שלהם לכ- 30 אלף האוהדים.

מקס בלובנד, מנכ"ל Livelens אומר " Livelensמספקת ממשק פשוט וחוויתי בתוך המעגל החברתי הקיים של המצלם והצופה ומחברת ביניהם בזמן השידור. החיבור לאינפקדט מאשרום מראה בבירור את האפשרויות והשימושים הבלתי מוגבלים של האפליקציה שמאפשרת שיתוף איכותי בלייב החל מטיולים משפחתיים ועד להופעות חיות ברמה בינלאומית. השילוב המנצח של היכולות הסלולריות, הסטרימינג והפונקציות המלאות של הפייסבוק בסלולר, משדרגים את החוויה הקיימת בעשרות מונים.

הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה ולשונה

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.