כמות קונסולות הפלייסטיישן 4 שנמכרו בבריטניה הוכפלה בסופ"ש האחרון בעקבות השקת הכותר inFAMOUS Second Son, מדובר בעלייה גדולה מזו לה זכתה קונסולת האקסבוקס וואן עם השקת Titanfall בשבוע החולף.

אם תבנה אותו הם יבואו
קהל השחקנים צמא למשחקי דור הבא ועל פי דיווח עדכני של MCV, בסוף-השבוע בו הושק הכותר inFAMOUS: Second Son כמות קונסולות ה'פלייסטיישן 4' (PlayStation 4) הנמכרות הכפילה את עצמה שכן הקונסולה של סוני זכתה לקפיצה מרשימה של 106-אחוז במכירות בממלכה המאוחדת. נזכיר כי למרות שמדובר במשחק עם מצב לשחק יחיד בלבד מדובר בכותר מצופה במיוחד שממשיך את סדרת משחקי inFAMOUS שהתחילה על-גבי קונסולת הפלייסטיישן 3 של החברה.

בשבוע הקודם זכתה גם קונסולת ה'אקסבוקס וואן' (Xbox One) לזינוק מרשים במכירות שעם השקת הכותר Titanfall, קפצו כמות המכירות של הקונסולה מבית מיקרוסופט ב-96 אחוז. מדובר בעלייה מרשימה אך על-פי MCV כמות קונסולות האקסבוקס הנמכרות עדיין לא עקפו את הפלייסטיישן 4 במכירות שכן באותה תקופה עלו מכירות של הקונסולה של סוני ב-72 אחוז. נזכיר כי מיקרוסופט הוזילה בבריטניה את מכיר האקסבוקס ב-30 פאונד ואף מוכרת מארז הכולל את הכותר Titanfall ללא תוספת תשלום.

סקירה של inFAMOUS: Second Son

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.