המכשיר המצופה של סמסונג (Samsung) הודלף כבר במספר הזדמנויות בעבר, אבל ככל שמתקרב מועד ההכרזה אנו מקבלים דיווחים ותמונות הרבה יותר ברורות.

הפעם Galaxy S8 (גלקסי אס 8) נצפה באתר SlashLeaks, אשר קיבל אותם ממקור שבחר להישאר אנונימי. בתמונות החדשות ניתן לראות את המכשיר החדש מכל הכיוונים בצבע שחור מבריק, שאף זכה לכיסוי שקוף המותאם למידותיו ולמסך הקמור.

לפי  הדיווחים עד כה, Galaxy S8 יגיע עם מסך 5.8 אינץ' ברזולוציית 2K ולא ברור האם זו תהיה מהדורת הפלוס (Galaxy S8 Plus) או שמא זהו הדגם הרגיל והמוגדל יציע מסך של 6.2 אינץ'. כך או כך, שני הדגמים יגיעו עם יחס מסך של 18:9, זאת בדומה ל-LG G6.

ישנן טענות כי החלק השחור מימין למסך הוא כפתור הבית הראשי שישלב חיישן טביעות אצבע, זאת במקום הקדמי שהוסר לטובת הגדלת המסך. עם זאת, בתמונה מקדימה נראה סימן לכפתור בית וירטואלי על גבי התצוגה. מלבד זאת, סמסונג תשלב את שבב Exynos 8895 מתוצרתה ו-Snapdragon 835 בהתאם לאזור המכירה בעולם.

ההכרזה הרשמית תתרחש ב-29 במרץ.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.