אילן גרינבוים, מונה למנכ"ל חברת יורוקום תקשורת דיגיטאלית וליו"ר חברת האינטגרציה DM, וזאת בנוסף לתפקידו כמנכ"ל יורוקום תקשורת סלולרית, נציגת Nokia ו-ZTE  בישראל.

צילום: דור מלכה

במסגרת תפקידו ינהל גרינבוים את כל החברות בקבוצת יורוקום העוסקות בייצוג של מותגים בינלאומיים,שיווקם והפצתם בארץ וכן את פעילות הסחר הבינלאומי של הקבוצה.

המטרה המרכזית  במהלך היא ריכוז כל החברות תחת קורת גג אחת ומיקסום היתרונות בתחומי השיווק, ההפצה, ניהול הקשר עם מותגים בינלאומיים מובילים, ועבודה עם שותפים עסקיים.

המהלך יאפשר את הרחבת קווי המוצרים ואף כניסה לתחומי פעילות חדשים כגון, יבוא, שיווק ואינטגרציה של מזגני אוויר מסוג VRF, יצוג חברות נוספות ועוד. כל זאת, על בסיס הפלטפורמה המקצועית המתמחה של יורוקום.

החברות בקבוצה המאוחדת מייצגות כיום מגוון מותגים מובילים רב-לאומיים וביניהם: Nokia, Panasonic, קונצרן התקשורת הסיני ZTE  , ענק התקשורת VTEC ומותגים נוספים.

סל המוצרים של הקבוצה כולל מוצרי תקשורת, מותגי סלולר ומוצרי צריכה אלקטרוניים – מסכי TV, מצלמות ביתיות ומקצועיות, מערכות שמע, מצלמות אבטחה, מרכזיות תקשורת דיגיטאליות, ממירים, מודמים, ראוטרים,מוצרי IP, סוללות, נורות LED ועוד.

חברת DM עוסקת בפעילות אינטגרציה של קווי המוצרים הללו במגזר העיסקי, מוסדות, משרדי ממשלה ופרויקטים מיוחדים.

בין לקוחותיה של הקבוצה נמנים ,רשתות השיווק, רשתות קמעונאיות בתחום החשמל והתקשורת, חנויות מוצרי החשמל באלפי נקודות ברחבי הארץ וכמו כן, כל מפעילי התקשורת והמדיה האלקטרונית, חברות במגזר העסקי וגופי אינטגרציה.

אילן גרינבוים בן 54, בעל תואר שני במנהל עסקים ותואר ראשון בכלכלה, שניהם מאוניברסיטת ת"א. מזה 9 שנים מכהן בתפקיד מנכ"ל יורוקום תקשורת סלולרית. לפני כן שימש גרינבוים כ-5 שנים כמנכל קבוצת ישפאר נציגת סוני וג'נרל אלקטריק בישראל.

גרינבוים מסר " אני שמח לקבל על עצמי את האחריות על קבוצת החברות, אני רואה במהלך זה הזדמנות בעיקר בעידן מאתגר זה בו מיטשטשים הגבולות בין מוצרי הצריכה האלקטרונים, מוצרי התקשורת בכלל והתקשורת הסלולרית בפרט לבין ערוצי ההפצה. אני מאמין כי הניסיון הרב שצברתי בעולם מוצרי הצריכה ועולם הסלולר והתקשורת, יעניקו יתרון וערך מוסף בהתרחבות ובצמיחה העיסקית של הקבוצה החדשה."

 

שאול אלוביץ', יו"ר ובעלים קבוצת יורוקום מסר כי " אני עובד עם אילן גרינבוים שנים רבות ואין לי ספק כי הוא האיש המתאים להובלת המהלך ולניהול כל קבוצת החברות בתקופה מאתגרת זו. אני מודה לו על ההישגים בתפקידו הקודם כמנכ"ל יורוקום תקשורת סלולרית ומאחל לו הצלחה בתפקידו החדש" .