חברת NNG בבשורה חשובה ללקוחותיה, החל מהיום כל חבילות התוכן של החברה יהיו זמינות בחינם ללקוחות IGO באייפון בגרסת ה- LITE (עד כה התשלום עבורן היה 9.90 דולר) ובאנדרואיד ימשיכו להיות זמינות. החבילות שיהיו זמינות הינן חבילת המצלמות, שירות דיווחי תנועה בזמן אמת וחבילת מפות השטח (כולל סימון שבילי ישראל של החברה להגנת הטבע). בנוסף, דיווחי התנועה המקצועיים של חברת דסל יהיו זמינים בהמשך למשתמשים גם באתר IGO Biz (צפויים לעלות במהלך החודש הקרוב). מחיר האפליקציה עצמה נשאר ללא שינוי (40 דולר לגרסת הלייט).

חבילות התוכן של IGO מבוססות על תוכן מקצועי ודיווחים עדכניים. הדיווחים והמידע המוצע במסגרת חבילות התוכן מבוססים על דיווחים מקצועיים ועדכניים של חברת דסל העובדת בשיתוף פעולה עם  IGO. ושל חברת ATOO (המובילה בישראל בסריקת מצלמות ,מכמונות מהירות ומארבי משטרה)

דודי וירניק, נשיא NNG מפתחת תוכנת הניווט IGO: NNG ממשיכה בהתרחבותה ברחבי העולם ומחזיקה בצבר הזמנות של כ-30 מיליון תוכנות לרכבים לשלוש השנים הקרובות, החברה מכפילה את פעילותה מדי שנה בעיקר בתחום הרכב. לאור חוזקת החברה ופעילותה הענפה הבינלאומית, החלטנו להעניק למשתמשי האפליקציה בטלפון הנייד את חבילות התוכן ללא תשלום.

אני מאמין שמשתמשי IGO רבים ימהרו לעדכן את חבילות התוכן אצלם בנייד. דיווחי התנועה וחבילת המצלמות שמציעה IGO מבוססים על מידע מקצועי ואמין של חברה המתמחה בנושא. השימוש בחבילות הנ"ל יעניק למשתמשים חוויית נהיגה בטוחה יותר המבוססת על מידע עדכני ומקצועי."

חבילת TMC– דיווחי תנועה בזמן אמת: ניווט חכם המתחשב בעומסי התנועה ומציג אירועי תנועה ועומסים הכוללים את מיקום העומס, משך הזמן לחצותו ומציע מסלולים חלופיים. דיווחים על אירועים שונים המתרחשים בכביש כגון: תאונות, עומסי תנועה ועבודות בדרך. החבילה פועלת בהצלחה מזה מספר שנים בישראל ובעולם ומשרתת מיליוני משתמשים. המידע ותצוגתו על גבי המפה (כולל חישוב מסלולים על פי התנועה) מתבצעים באופן אוטומטי על ידי התוכנה.

חבילת מצלמות מהירות: החבילה המתקדמת בישראל לזיהוי והתראה מפני מכמונות מהירות, מכילה מידע עדכני של למעלה מ-650 נקודות התראה (מצלמות מהירות, מצלמות גאטסו, מצלמות דמה (דחלילים)  ומארבי ניידות משטרה). המידע וההתראות מוצגים באופן אוטומטי על גבי מסך המפה (כולל התראות על נסיעה במהירות מופרזת מעל המותר בחוק).

חבילת שטח: חבילת השטח למטייל המאפשרת ניווט שטח על גבי מפות טופוגרפיות או צילומי אוויר בקנה מידה של 1:50,000. מציעה מעל 100 מסלולים ייחודיים וסימון שבילים(של החברה להגנת הטבע). התוכנה משלבת ניווט כביש וניווט שטח (מעבר קל ופשוט בלחיצת כפתור מתוך התוכנה).

חבילת זה"ב: חבילת תוכן זה"ב {זהירות בדרכים} חינם בשיתוף פעולה עם עמותת אור ירוק.חבילת הזה"ב כוללת: תצוגת מהירות מותרת באופן קבוע על המפה וחיווי קולי וחזותי בעת נסיעה מעל המהירות המותרת, מנגנון התראות משופר הכולל התראות קרובה ל :בתי ספר (יסודיים) בכל הערים הגדולות,  בתי חולים בכל הארץ, תחנות כיבוי אש והצלה בערים הגדולות, מפגש מסילות רכבת בכל הארץ, כניסות ראשיות של יישובים קטנים במרכז הארץ, השרון וצפון הארץ. פסי האטה בערים הגדולות, כניסות לכבישי אגרה (כביש 6), כל הכבישים המסוכנים (כבישים אדומים) בארץ על פי עמותת אור ירוק.

* חשוב לציין כי למעט שירות דיווחי התנועה בזמן אמת – לא נדרש כל חיבור אינטרנט למען הפעלת התוכנה וביצוע ניווט תקין ואין כל צורך מצד הנהג לעדכן/לשתף או לדווח – כל החבילות והמידע מגיע בצורה אוטומטית ע"י התוכנה ובכך נשמרת בטיחות הנהיגה והסובבים את הנהג.

איך מורידים את חבילת התוכן?

על מנת להוריד את חבילות התוכן יש להיכנס לחנות הפנימית מתוך האפליקציה (in app, תחת האייקון של עגלת קניות) , שם יהיו זמינות כל חבילות התוכן הרלוונטיות.

*הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.