עדיין מאוכזבים מהתעלולים של אינסטגרם (Instgram), תעלוליי זכויות השימוש והיוצרים שיכולים להוביל אותה גם לבית המשפט? פליקר (Flickr), שירות אחסון התמונות של יאוה (Yahoo), מנסה לקפוץ על העגלה ולנסות לשכנע אותכם לעבור אליו, או במקרים רבים לחזור אליו.

אלו שרוצים לנסות את מה שיש את מה שיש לפליקר להציע יכולים לעשות זאת עם שלושה חודשים בחינם של השירות ברמת הפרו,  וללא התחייבות – כלומר ללא צורך להשאיר פרטי כרטיס אשראי. אמנם לא מדובר ביותר מדי כסף בחינם – שירות שנתי עולה 24.95 דולרים – אבל בכל זאת בחינם.

ברמת הפרו מקבלים אפשרות לטעון כל כמות של קבצים שרוצים, כשכל תמונה יכולה לשקול עד 50 מגה-בייט. ניתן לפתוח עשרות של קבוצות, עד 60, וכן להוריד תמונות באיכות גבוהה. אפשר אפילו להעלות ולהוריד סרטוני וידיאו באיכות גבוהה מלאה.

ובכלל, פליקר מנסה למצב את עצמה כתחליף לאינסטגרם: היישומים הניידים שלה מאפשרים שימוש במסננים שונים שיכולים לשנות את התמונות שמצלמים באופן מיידי לפני שמעלים אותן לרשת.

 

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.