לאחר הפרסום בסוף השבוע על כך שאפל הודיעה על תוכנית להחלפת סדרה של מטענים שיוצרו עבור מכשירי ה-iPhone עקב חשש להתחממות יתר, הודיעה היום איידיגיטל (iDigital) כי היא “פועלת בשיתוף פעולה מלא עם הגורמים בחו״ל על מנת להחליף ללקוחות בצורה היעילה והמהירה ביותר את ספקי הכח”.

בחברה מבטיחים כי “כל לקוח אשר ברשותו מכשיר אייפון מהדגמים 3GS / 4 / 4s שנקנה בין אוקטובר 2009 לספטמבר 2012 ואשר עומד בקריטריונים המופיעים באתר, מוזמן להגיע לכל אחת מחנויות איידיגיטל עם המכשיר והמטען שברשותו, שם ייבדק המכשיר ובמידה ויעמוד בקריטריונים שקבעה אפל, יוחלף המטען ללא עלות נוספת וללא קשר למקום בו נקנה”. בנוגע למשתמשים אשר רכשו את המטען A1300 בנפרד מהמכשיר, יוכלו גם הם להגיע לאחת מחנויות איידיגיטל לצורך בדיקה והחלפה בדגם תקין.

באיידיגיטל מדגישים כי ההחלפה תתבצע בתוך 10 ימי עבודה ובכפוף למלאי הקיים. כדי לזהות האם גם לכם מטען מהסדרה, כנסו לפוסט הזה.

 

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.