מכירים את זה שיש לכם רעיון מדהים ששווה מיליונים, אז אתם רצים מהר לאייפון שלכם, פותחים את אפליקציית הפתקים כותבים את הרעיון ואחרי שבוע לא זוכרים מה היה הרעיון המהפכני, למה בכלל חשבתם שהוא מוצלח ואיפה כתבתם אותו? במיוחד בשביל אנשים כמוכם יש את IDEAZ

אפליקציית IDEAZ באה בכדי לעשות לכם סדר בכל הרעיונות שלכם, דרך מספר פונקציות שימושיות תוכלו להוסיף רעיון, לערוך ואפילו לשתף אותו ברשתות החברתיות.

אז איך זה עובד?
כל רעיון טוב בנוי ממספר לא מבוטל של רעיונות קטנים, השראות וסקיצות. האפליקציה בנויה מרשימת רעיונות, כאשר לכל רעיון יש מספר רעיונות משנה שדרכם הרעיון נבנה. הצוות האפליקציה בדק ומצא שהדרך הכי טובה להרכיב רעיון היא דרך ארבעה גורמים: צילום, הקלטה, טקסט וכלי ציור.
כל רעיון באפליקציה מורכב מארבעת הגורמים האלה, אותם אתם יכולים להוסיף, לשנות או לערוך באופן אינדיווידואלי.

את הרעיונות שהזנתם באפליקציה ניתן לשתף במייל עם קולגה, לשתף ברשתות חברתיות עם העוקבים שלכם בפייסבוק ובטוויטר, או פשוט לשמור לעיון חוזר בהמשך.

זה נכון ש-IDEAZ אינה האפליקציה הראשונה בשוק שמציעה רישום רעיונות, וניתן אפילו לרשום רעיונות חוזרים ונשנים באפליקציית הפתקים שמגיעה עם כל מערכת הפעלה של אפל. אבל השילוב הפונקציונאלי וחווית המשתמש הקלילה הופכת את IDEAZ לאפליקציה האידיאלית לכל החולמים והרעיונאים: מעצבים גרפיים עם רעיונות חולפים ונשנים, קופירייטרים שממציאים שמות חדשניים וקמפיינים לכל דבר שזז, ברכת יום הולדת שהחלטת לכתוב להורים לכבוד חתונת הכסף, בעצם לכל אחד.

יש לציין שהאפליקציה פותחה ע"י צוות ישראלי והיא כחול – לבן במאת האחוזים.

להורדה: בחנות ה-AppStore

הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.