גם Humble Store, החנות שמציעה בכל שבוע חבילות משחקים בהנחות מיוחדות, עלתה כמובן על העגלה של בלאק פריידיי (Black Friday) עם שלל הנחות מיוחדות שמגיעות בחלקן עד 75% ממחיר המשחקים בחנות לפני ההנחה, כולל כמה שמות גדולים באמת כמו Fallout 4 שנמכר כעת ב-19.79 דולר, שזונחה של 67%, בדיוק כמו DOOM המחודש והחדש. יש כמובן גם הרבה הנחות צנועות הרבה יותר, כמו לדוגמה 10% בלבד עבור Civilization VI, הגרסה החדשה של משחק האסטרטגיה המיתולוגי, שנמכר כעת ב-53.99 דולר.

גם הפעם מציעה Humble Store מבצעים שמציעות חברות שונות למשחקיהן, ובין החברות שמשתתפות הפעם במבצע בלאק פריידי ניתן למצוא את Activision – עם הרבה מאוד משחקים בסדרת Call of Duty בהנחות של עד 50%, וגם משחקי Spiderman ו-Transformers (רובוטריקים); Bethesda – עם משחקי Fallout כאמור לעיל וגם משחקי Elder Scrolls לחובבי RPG כבדים ואפילו משחקים ישנים כמו Quake שנמכרים בפחות מ-2 דולר; יש גם את Sega עם Dawn of War; את Paradox עם משחקי האסטרטגיה המורכבים שלה Hearts of Iron ו-Europa Univeraslis ועם סדרת משחקי בניית וניהול הערים Cities; את THQNordic עם Shadowrun, סדרת Red Faction ו-Darksiders; וגם 2K ו-Square Enix.

המכירות במבצע בלאק פריידיי של החנות נמשכות עוד שלושה ימים ומי שרוצה ומחפש השלמות, לצד משחקים חדשים יותר, זה בדיוק הזמן. יש כמה הפתעות ממש יפות.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.