סוניק הקיפוד (Sonic the Hedgehog) היה עבור רבים אחד מכוכבי הילדות שלהם בתחום משחקי הוידאו והמחשב. עד היום הוא נחשב לאחד הגיבורים הגדולים ביותר של עידן משחקי הפלטפורמות, אלה שמקדשים ריצות, קפיצות, עולמות צבעוניים ואויבים רבים מספור כשכמעט תמיד זה בדו-ממד – אם כי בשנים האחרונות חלק עברו גם לפלטפורמות תלת-ממדיות יותר. גם אז עיקרון המשחקיות נשמר.

אז הקיפוד, כך מסתבר, כבר הגיע לגיל המופלג של 25 שנים והחגיגות בעיצומן. במסגרת החגיגות הללו, גם Humble Store מציעה את ההיבט שלה שהיא כל כך אוהבת בדמות Humble Bundle שמבוססת כולה על סוניק הכחול.

תמורת דולר אחד בלבד אפשר לקבל את המשחק המקורי ועוד שלושה אחרים, וכלל שעולים בכמות הכסף שמוכנים לקבל מקבלים יותר סוניק וגם כמה חברים. תמורת 35 דולר מקבלים בסופו של דבר את כל 12 המשחקים שמציעה החברה וכן חולצת טריקו מיוחדת לכבוד יום ההולדת.

אז אם סוניק הקיפוד עשה, או עדיין עושה, לכם את זה, כוונו את הדפדפן שלכם לכאן, ובדקו את ההיצע.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.