יצרנית החומרה הסינית Huawei (וואווי) הכריזה רשמית על ערכת שבבים חדשה, ה-Kirin 920 המיועד להתחרות לא פחות מה-Snapdragon של Qualcomm (קוואלקום).

השבב החדש מציע שילוב של 4 ליבות Cortex-A15 בתדר משתנה של 1.7Ghz-1.2GHz ו-4 ליבות נוספות Courtex-A7 הפועלת בתדר 1.3GHz-1.6GHz. לצידם משולב שבב גרפי Mali-T628 האחראי על הביצועים הגראפיים התומך ברזולוציה מקסימלית של 2560×1600, מה שמכין את מכשירי Huawei לדור הבא של המסכים.

עוד תומך שבב ה-Kirin 920 גם ברשת ה-LTE עד 300Mb לשנייה ובטכנולוגיית Voice Over LTE (או בקיצור, VoLTE) המאפשר להעביר קול דרך תקשורת נתונים.

במבחני ביצועים מוקדמים השבב החדש הצליח להשיג ניקוד של 37,363 נקודות ביישום Antutu, נתונים מרשימים אף קרובים לאלו של ה-Snapdragon 805 שעדיין לא הושק. לא ידוע האם תציע היצרנית הסינית את השבב למתחרים, אך כבר מסתובבת ברשת שמועה כי המכשיר הראשון שיכלול את Kirin 920 יהיה ה-Huawei Ascend D3 המוכר תחת שם הקוד Mulan ויוכרז בקרוב.

שתף:
-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.
 • מממ

  שטויות במיץ.
  המאיץ הגרפי שלהם לא מתקרב לרמה של adreno 405 החדש ובטח שלא ל 420 שמונה ליבות וכולם חרטא.
  אולי ההשוואה שתהיה עדיפה פה היא ל exynos. וזה לא ששמונה התיבות עובדות ביחד . אלה אותם ארבע ליבות.
  שיתחילו להתקדם כבר ל arm v8.
  Nvidia עכשיו שם עם הטגרה קי אחד 64 ביט (פרויקט טנגו).

  • RONNY

   בדקת? זה הוא הרכב 8 ליבות בbig.LITTLE MP מה שאומר שכל הליבות ירוצו ביחד. עוד רמז לזה שכל 8 הליבות יעבדו היא התוצאה המכובדת. A15 המזדקנות לא יוכלו לגרום לניקוד כזה, בטח ובטח במהירות של 1.7Ghz. שבת שלום לכולם.