ענקית הטכנולוגיה הסינית וואווי (Huawei) מרחיבה את פעילותה בישראל. החברה חתמה על שיתוף פעולה אסטרטגי עם מנטה, רשת חנויות הנוחות של דלק, שבמסגרתו תשווק מנטה את הסמארטפונים של וואווי בכ- 200 סניפיה הפרוסים ברחבי הארץ. מכשירי וואווי יימכרו בסניפי מנטה החל מה- 1 בינואר 2015, במחירים משתלמים ובפריסת תשלומים נוחה ללא ריבית.

וואווי, יצרנית הסלולר השלישית בגודלה בעולם (אחרי סמסונג ואפל), השיקה את מכשיריה הסלולריים בישראל באופן רשמי לפני כשנתיים באמצעות חברת אלפא טלקום, היבואנית הרשמית של וואווי בישראל. מוצרי החברה  נמכרים ומשווקים בארץ באמצעות המפעילים הסלולריים ורשתות ההפצה הגדולות.

רשת מנטה תציע למכירה שלושה מכשירים של וואווי, כולם בעלי מפרט איכותי ונמכרים במחירים משתלמים ובפחות מ– 1,000 ש"ח.

הדגמים שתמכור מנטה הם: דגם  Y330 המציע מסך 4 אינץ', מעבד כפול ליבה 1 ג'יגה הרץ, מצלמה 3 מגה פיקסל, מערכת הפעלה אנדרואיד וסוללה mAh 1350. דגם זה יימכר ב-599 ₪.  דגם Y530 המציע  מסך 4.5 אינץ', מעבד  כפול ליבה 1.2 ג'יגה הרץ, מצלמה ראשית של 5 מגה פיקסל, מערכת הפעלה אנדרואיד וסוללה mAh 1750. דגם זה יימכר ב-799 ₪.  הדגם המתקדם מבין השלושה הוא Y630 המציע מסך גדול 5 אינץ', מעבד מרובע ליבות של 1.2 ג'יגה הרץ, מצלמה ראשית של 8 מגה פיקסל, עם נפח אחסון של GB4 שניתן להרחבה עד GB32, מערכת הפעלה אנדרואיד 4.3 Jelly Bean וסוללה mAh 2000, דגם זה יימכר ב-999 ₪. כל המכשירים מגיעים עם ממשק מלא בעברית ותומכים בכל הרשתות הסלולאריות בישראל.

שלושת הדגמים יוצעו למכירה בפריסת תשלומים נוחה של עד 18 תשלומים, הטבה ייחודית לקונים דרך מנטה. בנוסף, תעניק מנטה מתנה לרוכשי הסמארטפונים: ערכת הגנה לסמארטפון בשווי 100 ₪ הכוללת מגן אחורי ומגן מסך.

*הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.