תמונה מתוך GSMArena.

נראה כי בוואווי (Huawei) לא מצליחים לשמור את הקלפים קרוב לחזה, ולאחר שסרטון של שעון ה-Huawei Watch, שעון Android Wear עגול מפלדת אל-חלד דלף לרשת כעת הגיעה תורה של רצועת הכושר TalkBand B2.

ב-Android Police הבחינו כי יישום ה-Huawei Wear של החברה עודכן וכעת במסך הצימוד לצד ה-TalkBand B1 וה-Color Band ניתן למצוא את רצועת ה-TalkBand B2 שטרם הוכרזה באופן רשמי. כזכור ה-TalkBand הוצגה בתערוכת הסלולר בברצלונה של השנה הקודמת, מדובר ב

רצועת כושר שהחלק המרכזי בה הכולל מסך LED בגודל 1.4-אינצ' נשלף ומתפקד גם כאוזניית בלוטות'.

הדגם החדש נראה פחות כמו רצועות כושר ייעודית ויותר כמו שעון חכם, עם רצועת גומי/פלסטיק שחורה וחלק מרכזי כסוף, התצוגה נראית נוחה יותר עם מסך גדול יותר ותצוגה המוצגת לאורך כמו בשעון סטנדרטי ולא לרוחב כמו ברצועות הכושר הקודמות של החברה, ה-TalkBand B2 לבטח תוכרז בשעות הקרובות בפתיחת תערוכת הסלולר בברצלונה. לחדשות, עדכונים וכל ההכרזות החמות מהתערוכה גשו לעמוד הייעודי שלנו.

עדכון: כצפוי וואווי הכריזה על הרצועה, אשר עשויה סגסוגת-אלומיניום בצבע שחור, כסוף או זהב, ומצוידת במסך מגע בגודל 0.73 אינץ' מסוג PMOLED אשר מתפרק ויכול לתפקד כאוזניית בלוטות', סוללת המכשיר מסוגלת להגיע לעד חמישה ימי עבודה ממוצעת, 6 שעות דיבור ועד 12 יום במצב המתנה. הדגמים בצבע שחור וכסוף מגיעים עם רצועות גומי בצבע שחור או לבן בהתאמה ובמחיר של 169 אירו, אלו שיעדיפו מראה יוקרתי יותר עם הגוף הזהוב ורצועת העור החום יאלצו להיפרד מ-199 אירו.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.