היצרנית הסינית וואווי (Huawei) הודיעה על עדכון חדש עבור השעון החכם שלה, Huawei Watch. עדכון זה מביא איתו מעט תכונות חדשות ובעיקר מגיע במטרה לבצע אופטימיזציה לתכונות הקיימות.

על פי הודעת היצרנית, לאחר העדכון משתמשי השעון צפויים להרגיש שיפור במנגנון הזיהוי הקולי כאשר אומרים את המילים ״Ok Google״, המאפשר למשתמש לבצע מגוון פעולות בעזרת פקודות קוליות בלבד. גם מעקב הכושר בשעון עבר שדרוג, וזאת על מנת לשפר את דיוק ספירת הצעדים בשעון. כידוע השעון סופר את מספר הצעדים אשר אנו מבצעים מידי יום וזאת במטרה להעניק לנו מידע אודות הפעילות הגופנית שלנו, עם יכולת סנכרון ל-Google Fit.

כאשר אנו מתרחקים מהטלפון החכם עם השעון, שני המכשירים יכולים להתנתק אחד מהשני. על מנת לשפר את הליך החיבור מחדש כאשר יקלטו שוב השניים זה את זה, וואווי שיפרה את מנגנון הזיהוי והחיבור מחדש. בנוסף, נוספו גם תצוגות שעון חדשות וגם תצוגות הטענה שונות יהיו זמינות כעת בשעון.

החברה הודיעה ביום שלישי על תחילת פריסת העדכון (LCB43B) ומקווה להשלים את כל התהליך בזמן הקרוב. העדכון ירד באופן אוטומטי אל השעונים והשעון עצמו יציג לכם הודעה כאשר יהיה מוכן להתקנה.

עוד על השעון בביקורת המלאה שלנו.

 • Max Savzook

  אדיר שעון עדיר . אגב בפירוק השעון מופיע רמקול והוא אינו תומך בהוצאות צליל . מוזר מאוד . מחכה לעידכון שיאיר אור על כך

  • DeadPool

   גם אני. ובדיוק יום שלישי קיבלתי את השעון אבל אני לא מבין איך אני מוסיף אפליקציות מהסמארטפון לשעון.

   • Max Savzook

    תידחדש . ותגיד הוא מוציא צלילים?

    • DeadPool

     תודה. אי אפשר לשמוע צלילים אבל אם מתקשרים אליך או מקבל התראה או שמופעל שעון מעורר אז אתה מרגיש רטט חזק. אבל כשאתה מקבל התראה אתה יכול ללחוץ "השב" ובהנחיה קולית אתה אומר לשעון מה לכתוב והוא ישר שולח. מה הבאסה שאי אפשר לדבר איתו אתה צריך להרים את הסמארטפון ולדבר.