ב-1 במרץ שיחררה וואווי (Huawei), ואז עצרה, את העדכון לאנדרואיד מרשמלו (Android Marshmallow) עבור השעון החכם שלה, Huawei Watch. בחברה טענו שהוא שוחרר בטעות. אבל, נראה שמשתמשי השעון לא יצטרכו להמתין עוד זמן רב עבור העדכון, שכן החברה הודיעה שב-10 למרץ היא תחל לשחרר את העדכון, ולא בטעות הפעם.

עדכון המרשמלו למערכת ההפעלה לשעונים Android Wear יקדם אותה לגרסה 1.4. גרסה זו חיונית במיוחד עבור השעון החכם של וואווי שכן היא מאפשרת מגוון שימושים ברמקול המובנה של השעון, שכאגי, לפני העדכון, רדום ולמעשה אינו נמצא בשימוש. בין השימושים השונים שניתן יהיה לבצע לאחר העדכון מוצאים ביצוע שיחות קוליות, האזנה להתראות, קבלת הודעות וכיוצא בכך.

בנוסף, גרסה 1.4 כוללת גם את יכולת הנמנום (Doze) שהוצגה עם מערכת ההפעלה מרשמלו. יכולת זו מאפשרת לחסוך בחיי הסוללה כאשר השעון לא נמצא בשימוש לזמן ממושך, ואף יכולת לשלוט בשעון באמצעות מחוות.

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.