ענקית הטכנולוגיה הסינית Huawei (וואווי), ספקית בינלאומית מובילה של פתרונות תקשורת ומחשוב בעסקים (ICT), השיקה עם EE, המפעילה המובילה של שרותי הסלולר בבריטניה, את רשת הסלולר דור רביעי המתקדמת והמהירה בעולם (LTE 4). הרשת פעילה באשכול העסקים החשוב ביותר של לונדון, ה- Tech-City, ומעבירה נתונים ומידע בערוץ פס סלולארי רחב במהירויות של עד300 Mb/s. Huawei מתכוונת להרחיב את פריסת הרשת על פני כל לונדון במהלך שנת 2014.

מהירות הרשת מתאפשרת באמצעות טכנולוגיית צימוד ערוצי (Carrier Aggregation) בתקן LTE מתקדם (LTE-A) , המאפשר לדור הבא של רשתות אלחוטיות המשתמשות בפס רחב מהירויות כמעט כפולות מאלו המתאפשרות ברוב רשתות ה- LTE הסלולריות הנוכחיות. הרשת שמפעילה Huawei בלונדון מהווה את החלק הראשון בדור הבא של תשתיות תקשורת, שיכולות לעמוד בדרישות העתידיות הגדלות של לקוחות ועסקים רעבי מידע, ומאפשרות דרכים חדשות לחלוטין לביצוע עסקים.

Huawei מפתחת בימים אלו מכשירים המסוגלים לנצל את היתרונות של הרשת החדשנית שהשיקה ומתכננת להציג את הטלפונים הניידים הראשונים מסוג זה במחצית השנייה של 2014. מכשירים אלו יאפשרו ל- Huawei לספק לצרכן את חווית הגלישה הסלולרית המהירה בעולם. עד כה, הציגה החברה מספר מוצרים התומכים ב-LTE , כגון: הסמארטפוןAscend P1  Huawei, התומך במהירויות עד ל- 100 Mb/s ומאפשר חווית בידור מהשורה הראשונה בתנועה מתמדת, וה- E589 Huawei שמאפשר שימוש סימולטני של עד חמישה התקנים אלחוטיים רגילים ברשת דור רביעי של חברת EE. בנוסף פיתחה Huawei את ה-E392, מודם USB למחשבים ניידים, המספק חווית גלישה והורדת נתונים מתקדמת המבוססת על הפס הרחב.

במסיבת עיתונאים שנערכה לאחרונה בה הושק מכשיר הדגל של החברה בישראל, ה-Ascend P6  Huawei, התחייבו נציגי Huawei העולמית שהמכשירים החדשים שמפתחת החברה יגיעו לישראל זמן לא רב אחרי שיצאו לשוק.

*הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.