יצרנית המכשירים החכמים הסינית וואווי (Huawei) ממשיכה לעלות: השקתם של מספר מכשירים חכמים בשנה האחרונה בעלי תג מחיר אטרקטיבי לשוק הבינוני-גבוה, מהלך אשר הניב לחברה תוצאות כספיות טובות דבר המתברר כעת כלא פחות ממצוין.

חברת וואווי הצהירה כי נכון למחצית 2015 חלה עלייה של כ-30% בהכנסותיה. מבין אותם נתונים שפרסמה ניתן לראות כי הגידול בהכנסות נבע כתוצאה מהרווח התפעולי שעמד על 18%, קצת פחות בהשוואה לכ-18.3% ברווח של אותה תקופה בשנה שעברה ו-19 אחוזים בהכנסות של אותה התקופה המקבילה אשתקד. בנוסף לכך, והצהירה וואווי כי בכוונתה להשיג השנה "צמיחה אפקטיבית" ולהעצים כמה שניתן את העלייה ברווחים.

סמנכ"ל הכספים של החברה, מנג וואנזו (Meng Wanzhou) אמר:"Huawei השיגה צמיחה יציבה ובריאה בכל שלושה המגזרים העסקיים שלה. אנו בטוחים, כי אנחנו יכולים לשמור על צמיחה יעילה והתפתחות מתמדת ובריאה בכל המגזרים העסקיים, גם בהמשך שנת 2015."

נזכיר כי רק לאחרונה השיקה וואווי את מכשיר ה־Honor 7 אשר מיועד לשוק הבינוני-גבוה והכריזה באופן רשמי על הטאבלט MediaPad M2 בעל עיצוב יוקרתי. נוסף לכך, היא השיקה את ה-P8 גם בישראל ונחשף לאחרונה כי בכוונתה של החברה להשיק שעון חכם חדש, אשר יענה לשם Honor Band Zero.

-פרסומת-