היצרנית הסינית וואווי (Huawei) החלה לשלוח הזמנות לעיתונאים לאירוע שיתקיים ב-6 לאפריל, 2016. האירוע ייערך בלונדון תחת הסלוגן “לשנות את הדרך שבה אנחנו רואים את העולם "Change The Way You See The World" עם התיוג #00.

בעוד החברה לא חשפה דבר, השמועות ברשת כבר רצות זמן מה על לא אחר מאשר Huawei P9, ממשיכו של P8 שהושק גם כן בישראל וכי הסימן #00 והסלוגן מרמזים על זוג המצלמות האחוריות של המכשיר, אשר מוצבות אחת ליד השנייה.

לפי השמועות, המכשיר החדש יזכה למסך גדול במעט מקודמו, 5.2 אינץ’ ברזולוציית Full HD ועוד לא ברור מה לגבי השבב שירוץ בתוכו. השמועות נעות בין Snapdragon 650 של קוואלקום ו-Kirin 950 מתוצרתה של החברה ולפי הדגמים הקודמים סביר כי היא תבחר בשבב שלה. מבחינת הזיכרון הוא יצויד ב-2 או 3 גיגה-בייט RAM, אחסון של 16 או 32 גיגה-בייט, מצלמה כפולה כפי הנראה לשימוש למשחקי פוקוס או תמונה רחבה וירוץ על מערכת האנדרואיד 'מרשמלו'. את הבלבול במפרט אפשר לשייך לכך שוואווי מתכננת להשיק עוד מספר מכשירים תחת המותג P9 כמו שנה שעברה, כך אנו צפויים לראות דגם מוזל בשם P9 Lite ודגם עם מסך גדול P9 Max ודגם פרימיום P9 Premium שיציע גם נפח אחסון גדול יותר.

כזכור, בשנה שעברה אלפא טלקום, נציגת וואווי בישראל עלתה בקמפיין רחב עבור ה-P8 בכיכובם של הזמר מוקי והדוגמנית גל גדות. גם השנה צפויה החברה להשיק את המכשיר בארץ ואפשר לצפות לקמפיין נוצץ לא פחות. אנחנו נהיה באירוע ונדווח על המתרחש בלייב.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.