מה יקרה כשאיש הפלדה יפגוש באלמנה השחורה? וובכן על-פי הפרסומת החדשה ל-Huawei P9 נראה כי אלה יתחילו ב'מלחמת' שליחת תמונות זה לזו.

באירוע ההכרזה על מכשיר ה-Huawei P9 בלונדון, אחת ההפתעות הנעימות הייתה כשהנרי קאביל (איש הפלדה, שם קוד מ.ל.א.ך) עלה לבמה ביחד עם מנכ"ל וואווי (Huawei), מר ריצ'רד יו והאחרון הכריז כי צמד הכוכבים ההוליוודים: האנרי קאביל וסקרלט ג'והנסון (הנוקמים, לוסי) ישמשו כפרזנטורים לקמפיין העולמי של המכשיר. באירוע אומנם הוצג טיזר קצר אך בסוף השבוע עלתה לערוץ היו-טיוב של וואווי הפרסומת המלאה, בה ניתן לראות את קאביל שנמצא בשנגחאי שולח תמונות שצולמו בעזרת מכשיר ה-P9 לג'ונהסן שבהוליווד וליהפך. עם מכשיר ה-P9 בוואווי נותנים דגש מיוחד לתחום הצילום, שכן המכשיר מצוייד בזוג מצלמות שתוכננו בשיתוף עם יצרנית המצלמות הגרמנית, לייקה (Leica).

החברה היא היצרנית השלישית בגודלה מבחינת נתח שוק בעולם, היא עדיין נמצאת בעיצומו של מהלך חדירה למערב ועם הקמפיין ל-P9 היא עושה שימוש בכוכבים הגדולים ביותר בהוליווד, עם פרסומת שמציגה מזרח-פוגש-מערב באופן המילולי ביותר. בשנה שעברה עם השקת מכשיר ה-P8 בישראל, הסניף המקומי של וואווי גייסו לשורתם את בזמר מוקי והשחקנית הקולנוע גל גדות. כרגע טרם ידוע מי יהיו הפרזנטורים בישראל.

צפו בפרסומת

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.