סדרת מכשירי ה-Honor (הונור) של וואווי (Huawei) נמצאת בהיררכיה קצת מתחת לסדרת ה-P וה-Mate, אך עם זאת היא בכל זאת מרשימה למדי. Honor 9, ששייך אם כן לשוק הביניים הגבוה, מציע מפרט שמכיל לא מעט פרטים שמזכירים שמדובר בטלפון שהוא האח של P10 ו-Mate 9. למעשה במבט ראשון הוא יכול להזכיר לרבים את ה-P10, אבל שמה של לייקה (Leica) אינו מופיע מאחור ליד המצלמה הכפולה מה שרומז, כמובן, שלמרות שמדובר בשתי מצלמות, הן לא פרי שיתוף הפעולה ההדוק משהו עם החברה הגרמנית.

כך או כך, מדובר במצלמת 20 מגה-פיקסל מונוכרומית לצד מצלמת 12 מגה-פיקסל צבעונית, שיפור לעומת השילוב של 8/12, בהתאמה, ב-Honor 8. המצלמה הקדמית היא בגודל של 8 מגה-פיקסל. גם הסוללה שופרה במעט ועומדת כעת על 3,200 מילי-אמפר/שעה.

מה שמעניין הוא שהמעבד בו השתמשה וואווי עבור Honor 9 הוא Kirin 960, בדיוק אותו מעבד שפועם בליבת מכשירי הדגל שלה. המכשיר יוצע עם 6 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה עם אפשרות לבחירה בין 64 ל-128 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון מובנה.

הגוף המתכתי, בעיצוב שהחברה מכנה 3D, עוטף מסך בגודל 5.15 אינץ' ברזולוציית FHD. מערכת ההפעלה היא אנדרואיד 7.0 שמעליה הממשק הקנייני של החברה, EMUI 5.1. המכשיר יגיע בצבעי כחול, זהב, אפור ושחור. הוא יהיה זמין בחנויות הסיניות כבר ב-16 ביוני, כלומר בעוד שלושה ימים, והוא אמור להיות מוכרז באירופה ב-27 ביוני בברלין.

המחירים הצפויים הם כ-400 ו-440 דולרים בהתאמה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.