וואווי (Huawei) תשיק בקרוב את ה-Honor Tablet, מחשב טאבלט בעל מסך בגדול 8-אינץ' וקישוריות דור-שלישי במחיר קטן של 599 רינגיט מלזי שהם כ-185 דולר.

ה-Honor Tablet הוא מחשב טאבלט המיועד לשוק הביניים., ובשל כך, המפרט בהתאם: מסך בגודל 8-אינצ' באבחנה של 1280×800, מעבד תוצרת Qualcomm מדגם Snapdragon 200 מרובע-ליבה במהירות 1.2 ג'יגה-הרץ, זיכרון עבודה RAM בנפח 1 ג'יגה-בייט, זיכרון לאחסון בנפח 16 ג'יגה-בייט עם אפשרות הרחבה באמצעות כרטיס MicroSD, מצלמה אחורית באבחנה של 5 מגה-פיקסל ומצלמה קדמית לביצוע שיחות ווידאו באבחנת VGA.

הטאבלט מריץ את מערכת ההפעלה אנדרואיד בגרסה 4.3 עם ממשק ה-Emotion UI 1.6 וסוללת 4,800mAh וכל זה במכשיר בעובי של 7.9 מ"מ השוקל 360 גרם. רובו עשוי פלסטיק עם גב מתכתי ומסגרת בגודל מעט עבה סביבו

כרגע החברה לא הכריזה האם היא מתכוונת להשיק את המכשיר גם במערב.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.