וואווי (Huawei) חוזרת לסדרת מכשירי ה-Y שלה המיועדת לשוק הביניים התחתון, ואפילו לשוק הכניסה, עם תג מחיר שעומד על כ-240 דולר. שלא כמו מכשיריה האחרונים בצד השני של הסקאלה, המכשיר החדש, Y7 Prime מצויד במצלמה יחידה מאחור עם חיישן 12 מגה-פיקסל ועם מפתח צמצם של f/2.2. מצלמת הסלפי מקדימה היא עם חיישן בגודל של 8 מגה-פיקסל.

המכשיר מגיע עם מסך בגוןדל 5.5 אינץ' בעיצוב של 2.5D וברזולוציית FHD. איפה נקודת החולשה של המכשיר? המעבד הוא Snapdragon 435 המיושן שיש לו 8 ליבות Cortex-A53 במהירות מרביצת של 1.4 ג'יגה-הרץ. וואווי ציידה את ה-Y7 Prime עם 3 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-32 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון, וגם בסוללה נאה של 4,000 מילי-אמפר/שעה.

זהו מכשיר דור רביעי שתומך גם ב-WiFi 802.11n ובבלוטות' 4.1;. מערכת ההפעלה היא אנדרואיד 7 שמעליה הממשק הרגיל של החברה, EMUI, בגרסה 5.0.

המכשיר כבר אמור להיות זמין להזמנות בסין, לא ברור אם הוא יופץ באופן רשמי גם מסביב לעולם. מעבר לאפור בהיר הוא יימכר גם בצבעי שחור וזהב.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.