אחרי שנים של ירידה, סוף סוף יש ל-HTC סיבה לשמוח. החברה פרסמה את הנתונים הכספיים של הרבעון השני השנה (אפריל-יוני 2014) ומדווחת על עלייה במכירות לסכום של $2.2 מיליארד דולרים ורווחים של $75.6 מיליון דולרים, כ-80% יותר מאשר התקופה המקבילה אשתקד וכפול מאשר הרבעון הקודם.

מכשיר הדגל של החברה, ה-HTC One M8 אשר הושק בחודש מרץ האחרון וודאי אחראי לחלק ניכר מהתוצאות הללו' אולם בחברה לא מסרו מספרים כדי לדעת כמה מכשירים אכן נמכרו. המכשיר הצליח לעקוף את הדגם של שנה שעברה, כך אמר מנכ”ל החברה בחודש מאי האחרון וזה אולי גם קשור לעובדה כי החברה גם השקיעה בפרסום בחודשים האחרונים ושכרה את שירותיו של רוברט דאוני ג’וניור וגארי אולדמן כדי לקדם את המכירות.

אלו בהחלט בשורות משמחות ליצרנית הטיוואנית שהדרדרה משנה לשנה בשל השקעות כושלות ומכירות נמוכות, אולם למרות הרבעון המוצלח יחסית, יש המעריכים כי HTC הגיעה לשיאה ברבעון זה וכי הרבעונים הבאים יציגו תוצאות פחות מחמיאות.

כך או כך ל-HTC עוד יש בארסנל מספר מכשירים כמו ה-One mini 2, הדגם הקטן יותר ל-One M8 וכן מכשירי ביניים כמו ה-Desire 816 ו-One E8 בגרסת הפלסטיק. החברה אף צפויה לחשוף בהמשך גם שעון חכם המבוסס על מערכת ה-Android Wear

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.