בשוק הטאבלטים מבוססי אנדרואיד HTC לא הצליחה להתבלט במיוחד. כעת בלומברג מדווח כי החברה הטוואנית מתכננת להשיק זוג טאבלטים ולנסות את מזלה לראשונה על מערכת ה-Windows החדשה. החברה תשיק במהלך השנה הקרובה טאבלטים בגודל 7 ו-12 אינצ’, ושניהם ירוצו על Windows RT ויבוססו על שבבים מבית Qualcomm, יצרנית מותג Snapdragon. עוד נאמר כי החברה בדקה אפשרות להשיק טאבלטים המריצים את מערכת ה-Windows 8 המלאה, אולם מכיוון שערכם של הטאבלטים נעמד במחירים של $700 וצפונה מכך, העדיפה אסטרטגית להישאר עם גרסאות ה-RT הדורשים חומרה זולה יותר.

עוד בחודש ספטמבר השנה דווח על ידי אלדר מורטזין, בעל הבלוג הרוסי המוערך Mobile Review, כי החברה כבר עובדת על טאבלט מבוסס ARM ולזה מצטרף דיווח אחר בדבר פגישה בין מנכ”ל מיקרוסופט סטיב באלמר למנכ”ל HTC פיטר צ’ו אשר שוחחו על מכשירי Windows Phone וייתכן כי גם על נושא זה. גם למיקרוסופט טאבלט 7 אינצ’ Windows RT יכול בהחלט להועיל, זאת כמלחמה על השוק המוזל מול האייפד מיני, הנקסוס 7, הקינדל פייר ואחרים, כל עוד היא אכן תצליח לשמור על מחיר תחרותי ונמוך יחסית בהשוואה למחיר ה-Surface RT כיום.

>> HTC ביטלה את התוכניות למכשיר WP8 עם מסך 5
>> Windows Phone 8X, הביקורת המלאה
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.