מוטורולה היא אמנם הראשונה לצאת לשוק עם התאמות צבעים לטלפון החכם החדש שלה, ה-Moto X, אבל נראה כי היא לא היחידה שחשבה על זה. מידע חדש שמגיע מ-The Verge אומר כי HTC כבר עבדה על רעיון דומה מזה תקופה והיא בחנה אבי טיפוס שונים כדי לבדוק את התוצאה.

על פי מקורות המקורבים ל-HTC, החברה כבר בחנה את הפרויקט עוד על מכשיר ה-HTC 8XT (הגרסה האמריקאית ל-8X), ועל ידי אתר אינטרנט ייעודי (שבתמונה), הלקוח יכול להתאים צביעם של גב המכשיר, וגם להוסיף כיתוב אישי. ה-HTC Design Studio היה יותר גמיש מאשר ה-Moto Make, האתר של מוטורולה ואיפשר לשלב בין צבעים בחלקים שונים של המכשיר כמו אזור המצלמה, הגריל של הרמקול, הגוף ועוד.

באתר אומרים כי HTC ביטלה לבסוף את הפרויקט בשל עלויות גבוהות ומורכבות התפעול של התהליך, כך שאין לצפות כי מכשיר הדגל הנוכחי, ה-HTC One יאפשר התאמה שכזו, אבל אולי זה עוד יכול לקרות במכשיר הבא.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.