לאחר ש-HTC הכריזה על מכשיר הדגל ל-Windows Phone, ה-HTC One M8 for Windows, העתק מדויק של ה-M8 המקורי לאנדרואיד, החברה מעוניינת לוודא כי הבעלים העתידיים של המכשיר יהיו מסוגלים לעשות שימוש מלא בתכונות הבולטות שלו.

מספר רחב של פיצ'רים מרכזיים הוטמעו ב-Windows Phone 8.1 ו-HTC רוצה להבליט זאת דרך מספר סרטוני וידאו: הראשון עוסק ב-uFocus, תוספת למצלמה המאפשרת לשנות את המיקוד בתמונה על ידי שימוש במצלמה הקדמית של המכשיר, תוך כדי שימוש בממשק המצלמה עצמה. הסרטון השני מציג את היכולת ה-Video Highlight, מצגת הניתנת ליצריה ממקבץ של תמונות עם מגוון רחב של אפקטים שניתן לשתף אותה עם החברים. הסרטון השלישי והאחרון מציג את הדבר ש-HTC הכי מתגאה בו: ה-BlinkFeed, שבדומה לגרסת האנדרואיד הוא מציג פיד עדכונים חברתיים ועדכוני חדשות ממגוון מקורות, אולם הוא אינו כחלק ממסך הבית אלא הוא נפתח כיישום באריח נפרד.

צפו בסרטונים כאן בהמשך:

HTC One M8 for Windows

מכשיר ה-One M8 בגרסת Windows כמעט זהה ל-One M8 מבוסס האנדרואיד. הוא הוכרז באוגוסט 2014, ונושא מסך 5 אינץ' ברזולוציה 1080x1920, מבוסס על שבב Snapdragon 801 מרובע הליבה וזיכרון RAM של 2GB. המכשיר רץ על מערכת Windows Phone בגרסה 8.1, מצויד במצלמה UltraPixel, מצלמה קדמית 5 מגה פיקסל וסוללת 2600mAh.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
כתב ומסקר ב-TGSpot ממאי 2010. חובב בעיקר את מוצרי אפל, ומתעסק בעיקר בה ובנושאים שמסביבה. בעל ניסיון רב באתר ובתחום הסלולר. מוטו בחיים: "Never give up on such a wonderful life".