ב-HTC לא מתכוונים להגביל את ה-Vive VR, משקפי המציאות המדומה של החברה, רק למשחקים וכי היא מתייחסת אליהם כפלטפורמה חדשה המאפשרת צריכת תכנים באופן שונה משהכרנו.

חלק ראשון במהלך הזה התרחש בספטמבר האחרון, כאשר החברה השיקה את Viveport חנות אפליקציות לתכני מציאות מדומה. כעת החברה השיקה את אפליקציית Vivepaper המאפשרת לקרוא מגזינים על גבי משקפי המציאות המדומה. המגזין הראשון שזמין לקריאה, כרגע רק בסין, הוא המהדורה הסינית של מגזין הטיולים Conde Nast Traveler.

כפי שניתן לראות בסרטון שפרסמה החברה לא מדובר רק בגרסה וירטואלית של המגזין, אלא על ׳חוויה׳ מלאה. כך לדוגמא בעת קריאת כתבה על יעד מסויים הסצנה הווירטואלית מתחלפת ומציגה וידאו ב-360 מעלות כך שהקורא מרגיש כמטייל באזור למלוא החוויה.

כרגע האפליקציה זמינה רק בסין ועל פי הודעת החברה, מול"ים נוספים צפויים להצטרף בקרוב במזרח ובמערב.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.