עוד לא עזבו עיתונאי הטכנולוגיה (וגם אנחנו ביניהם) את קונגרס המובייל MWC 2016 וכבר HTC מכינה את הקרקע לחשיפת מכשיר הדגל הבא שלה.

בטיזר ששלחה החברה לעיתונאים תחת הסלוגן “Power of 10” (הכוח של 10) מוצגת צללית של המכשיר החדש, זה שאנו קוראים לו HTC One M10  אשר נראה לראשונה עם קצוות “גולשים”, כלומר מסגרת עגולה, אם כי קשה לומר כי זה בסגנון של מכשיר ה-Edge של סמסונג וגם ההדלפה המוקדמת של איוון בלס (Evan Blass) מציגות מראה סטנדרטי למדי שאינו מתיישר עם הטיזר של HTC כך שקשה עוד לדעת.

העיצוב המוקפד של HTC בדורות האחרונים הפך את החברה מחדשנית ונועזת למשמימה וממחזרת, בדומה לסוני מובייל. לפי הדיווחים האחרונים, המכשיר תחת שם הקוד “Perfume” אכן יעוצב בצורה מעט אחרת ממכשירי ה-One הקיימים, וככל הנראה יכיל גם עיצוב שונה ללחצן הבית שישלב גם חיישן טביעות אצבע. ה-One M10 אמור לפעול על מערכת העל-שבב החדשה Snapdragon 820 ועל המאיץ הגרפי Adreno 530, ולהכיל 4 ג'יגה-בייט של RAM, נפח אחסון התחלתי של 32 ג'יגה-בייט (עם חריץ microSD), מצלמת אולטרה-פיקסל של 12 מגה פיקסל (בדומה ל-M9 של השנה שעברה) ואת רכיב ייצוב התמונה האופטי.

הערכות הן ש-HTC תערוך את האירוע בתחילת חודש הבא והוא יושק מיד לאחר מכן בארה”ב ובאירופה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.