יצרנית הטלפונים הטיוואנית כבר הצהירה בעבר כי היה מתכננת להיכנס לשוק השעונים החכמים ואף טענה כי הוא "ישנה את פני התעשייה". אבל בשנים האחרונות, אצל HTC הדברים לא הולכים כמו שצריך ולפי דיווח חדש החברה דחתה את ההשקה לסוף השנה, לכל הפחות.

איוון בלאס (Evan Blass) צייץ ואמר כי השעון, אשר היה אמור להיחשף כבר בחודש הבא באירוע שתקיים החברה, לא יגיע כמתוכנן וכי הוא נדחה לחודשי החורף. איוון לא ציין תאריך מדויק וייתכן כי הוא יכול אף לראות אור רק בשנה הבאה.

בכך השעון מצטרף לדחייה נוספת של צמיד הניטור שכבר הוכרז, HTC Grip שפותח בשיתוף יצרנית הביגוד Under Armour ומספק נתוני ספורט וכושר, יכולת למדוד מרחק וצעדים ועמידה למים בתקן IP57 לצד תמיכה בפלטפורמת Connected Fitness של החברה.

על-פי השמועות, החברה מפתחת שעון חכם כבר מזה מספר שנים ואילו שמועות אחרות טענו כי HTC לא ראתה בתחילה כיצד המוצר משתלב עם שאר המוצרים שלה, ואיך הוא מספק חווית שימוש ופיצ’רים טובים מהמתחרים. ישנן הערכות כי החברה החליטה להמתין להשקת הגרסה החדשה של מערכת ההפעלה מבית גוגל, Android Wear 2.0 שהוכרזה בכנס המפתחים האחרון I/O 2016 או שהיא תלויה בחומרה של יצרניות צד שלישי כמו המעבד של קוואלקום הייעודי לתחום השעונים החכמים.

כך או כך לא מפתיע לשמוע על הדחייה, במיוחד לאור מצבה העגום של החברה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.