טלפון נוסף מצטרף לרשימת מכשירי המיני בישראל, והפעם מדובר ב-One mini 2 של HTC שמזכיר מאוד מבחינה חיצונית את האח הגדול M8, אך כמובן במידות מעט צנועות יותר.

ה-One mini 2 מגיע עם מסך Super LCD2 בגודל של 4.5 אינץ' וברזולוציה של 1,280×720 פיקסלים שמצופה במסך Cornning Gorilla Glass 3. המערכת על שבב היא ה-Snapdragon 400 של קuואלקום (Qualcoom) במהירות 1.2 ג'יגה-הרץ. זיכרון העבודה מסתכם ב-1 ג'יגה-בייט, וזיכרון האחסון הוא 16 ג'יגה-בייט. ההרחבה באמצעות כרטיס ה-microSD יכולה להוסיף עוד 128 ג'יגה-בייט לכל היותר.

המצלמה מאחור היא מצלמת ה-13 מגה-פיקסל המוכרת של HTC, ומקדימה היא שילבה מצלמת 5 מגה-פיקסלים כשנושא צילומי הסלפי הוא מרכיב עיקרי: ברגע שמצלמים סלפי יש שעון עצר פנימי שמאפשר להתכונן לצילום, ולפי החברה יש גם יכולת לשפר את התמונות כדי ליצור מראה עור חלק, למחוק עיניים אדומות וכדומה.

תכונות אחרות שהובאו למכשיר הן צמיד הרמקולים הקדמי עם תמיכה ב-BoomSound, טכנולוגיית ה-BlinkFeed להצגת חדשות ועדכונים במסך אחד, וכן האפליקציה שמייצרת ומאפשרת לשתף סרטונים קצרים שהחברה מכנה Zoe.

הוא קצת עבה יותר מ-M8 עם רוחב של 10.4 מ"מ ומשקלו 134 גרם.

היבואנית Touch Group מוכרת בינתיים את המכשיר דרך החנויות בלבד תמורת 2,150 ש"ח, כולל שנתיים אחריות והבטחה לעדכוני FOTA. הוא יימכר בצבע אפור מתכתי, אפור בהיר וענבר זהוב.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.