האמירה של HTC הייתה בעבר "מבריק באופן שקט" (Quietly Brilliant) והיא שיקפה את אופן הפעולה של החברה אשר נמנעה מלהשקיע סכומי עתק בפרסום ונתנה למכשירים לדבר בעד עצמם, אך כשנתח השוק של החברה החל להצטמצם משנה לשנה החליטו בחברה להפסיק להיות שקטים ונפטרו לגמרי מהאמירה הישנה, המהלך האחרון של החברה הטיוואנית שמעוניינת להשמיע את קולה הוא שכירת שירותיו של השחקן רוברט דאוני ג'וניור.

על-פי בלומברג החברה הטיוואנית חתמה חוזה למשך שנתיים עם רוברט דאוני ג'וניור אשר ישלשל לכיסו 12 מליון דולר עבור מסע פרסום של החברה. החברה כנראה מנסה לזרות מעט אבק כוכבים על המותג ולרכב על אלמנט החדשנות והחוצפה אשר מזוהה עם השחקן אשר מגלם את טוני סטארק הלא הוא 'איירון-מן' או בתור הבלש המפורסם בעולם, 'שרלוק הולמס'. עוד מוסיפים בבלומברג כי דאוני ג'וניור יגלם את עצמו ולו יש אמירה אחרונה בנוגע להחלטות יצרתיות של מסע הפרסום.

בתוך כך נראה כי ה'וואן' (HTC One), מכשיר הדגל האחרון של החברה זוכה לקבלה פנים חמה מצד הקהל שכן נציגים משלושת מפעילות הסלולר הגדולות בארה"ב מבשרים כי המכשיר נמצא במקום השלישי בטבלת המכירות כשמכשירי הגלקסי של סמסונג והאייפון של אפל נמצאים לפניו. האם הצעדים ה"נועזים" של HTC יתרגמו בשורה התחתונה למכירות, נאלץ להמתין ולראות. (תמונה: Engadget)

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.