השמועות על מכשירי הנקסוס הבאים ממשיכות להתגלגל ברשת: עד כה היו חילוקי דעות בנוגע לגבי היצרנית או היצרניות שיהיו אחראיות על ייצור המכשירים ושמות כמו HTC, וואווי, סמסונג ואף סוני עלו כמי שיהיו אחראיות לכך. כעת, קיבלנו מידע ממקור הכי אמין שיש.

איוון בלאס (Evan Blass), הלא הוא evleaks, דיווח הלילה כי HTC היא זו שתייצר השנה את מכשירי הנקסוס החדשים וכי לא תהיה חלוקה בין יצרניות כפי שהיה השנה (LG/Huawei) אלא HTC תהיה אחראית על שני הדגמים. עוד הוסיף בלאס כי נכון לעכשיו, שני המכשירים נבדקים כפי הנראה בגוגל ומוכרים פנימית תחת שמות הדגם M1 ו-S1.

https://twitter.com/evleaks/status/725395035022319616?ref_src=twsrc%5Etfw

מלבד הדברים הללו, אין עוד הרבה מה לומר על מכשירי הנקסוס הבאים, מלבד ההשערות כי גם השנה אלו יספקו גדלי מסך שונים וכי המחיר יהיה מסובסד באופן מצומצם יחסית וסביר כי לא נראה את תג המחיר הנמוך של 300 דולר כפי שהיה ב-Nexus 4 ו-5. סביר כי HTC תשתמש בחומרה העדכנית של היום, כלומר לכל הפחות Snapdragon 820 עם 3 או 4 גיגה-בייט של זיכרון עבודה וכמובן מערכת האנדרואיד הבאה המוכרת נכון להיום תחת שם הקוד Android N.

HTC הייתה בעבר שותפה למכשיר האנדרואיד הראשון (HTC G1) וכן מכשיר הנקסוס הראשון (Nexus One) ובהמשך היא גם פיתחה עבור גוגל את טאבלט ה-Nexus 9.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.