לסדרת ה־Desire של HTC, מצטרפים כעת ארבעה מכשירים חדשים: Desire 626, 626s, 526 ו-520 כאשר המכנה המשותף הוא ברור: ארבעתם מצוידים באותה ערכת השבבים Snapdragon 210 מרובע הליבות מבית קוואלקום, ומצוידים באותה סוללה בנפח 3000mAh וכמו כן, כולם תומכים ברשת LTE. אך ישנם כמה שינויים שבכל זאת מבדילים אותם.

המכשיר הבולט ביותר מבין הארבעה הוא ה־626 Desire, המגיע עם המפרט החזק ביותר וכולל מסך בגודל 5 אינץ' ברזולוציית HD, זיכרון RAM בנפח 1.5 ג'יגה-בייט, ומצלמה קדמית ואחורית ברזולוציית 8 מגה פיקסל ו-5 מגה פיקסל בהתאמה. בנוסף, המכשיר מכיל זיכרון פנימי בנפח 16 ג'יגה-בייט. המכשיר השני, ה־626s, הינו הגרסה מוחלשת של ה־626. הוא כולל את אותו מסך בדיוק והשינויים התמקדו בעיקר ברכיבים הפנימיים כמו כמות זיכרון RAM קטנה יותר העומדת על 1 ג'יגה-בייט בלבד ו-8 ג'יגה-בייט זיכרון פנימי.

המכשיר השלישי בסדרה, ה־Desire 526 מציע מפרט צנוע יותר הכולל מסך 4.7 אינץ' ברזולוציית 540×960 פיקסלים, זיכרון RAM בגודל 1.5 ג'יגה-בייט ומצלמה אחורית ברזולוציה 8 מגה פיקסל. בנוסף, המכשיר מגיע עם זיכרון פנימי בנפח 8 ג'יגה-בייט. לצידו, מגיע המכשיר האחרון והפשוט ביותר בסדרה, ה־520 Desire. מפרטו של המכשיר כולל מסך בגודל 4.5 אינץ' באיכות 480×854 פיקסלים, מצלמה אחורית ברזולוציית 8 מגה פיקסל, זיכרון RAM העומד על 1 ג'יגה-בייט בלבד ונפח זיכרון פנימי בגודל 8 ג'יגה-בייט גם כן.

כיאה לסדרת ה־Desire אשר מכוונת אל השוק הבינוני-נמוך, גם עיצובם של המכשירים החדשים הותאם לכך. עיצובם נבנה על גבי חומרי פלסטיק במגוון רחב של צבעים ונראה כי לכל מכשיר שני הושקה גרסה מוזלת יותר.

ארבעת המכשירים החדשים יושקו בארה"ב וישווקו במגוון רחב של צבעים כאשר אלו יושקו במפעילות המקומיות וכן ברשתות הגדולות. המחירים צפויים להיחשף גם הם בקרוב.

 • Osher Abergel

  למה בכלל להוציא מכשירים מיותרים כאלה?! ואין אף אחד שייקנה אותם גם…
  לא הייתי אומר בכלל שזה שייך לשוק הבינוני-נמוך אלא לשוק הנמוך-נמוך.

 • Matanh Haz

  מכשירים חלשים מאוד.לא מאמין שמישהו יקנה אותם

 • iphone1000

  עוד מכשירים לאוסף

 • איתמר

  זאת הסידרה הכי יפה שלהם אם הם ישלבו את העיצוב הזה עם אלומיניום ומיפרט של מכשיר דגל יהיה מושלם אני חושב שהעיצוב של מכשיר הדגל שלהם מכוער וישלהם שטח מת בצורה מוגזמת

 • shimon

  מעניין מה ההבדל במחיר בין SD210
  לבין MTK M6752
  במידה וMTK שווה לאותו מחיר מוזר שHTC בחרו בשבב חלש במחיר גבוהה יותר

 • איתמר

  זאת הסידרה הכי יפה שלהם אם הם ישלבו את העיצוב הזה עם אלומיניום ומיפרט של מכשיר דגל יהיה מושלם אני אישית חושב שהעיצוב של מכשיר הדגל הנוכחי שלהם מכוער ובנוסף ישלהם שטח מת בצורה מוגזמת