להטעין את הנייד בחצי מהזמן? ללא מעט מכשירים יש כבר את היכולת הזו אך מעטים כלל מודעים לקיומה, זאת בשימוש בטכנולוגיית ה-Quick Charge 2.0 של Qualcomm המוטמעת החל משבב ה-Snapdragon 800 וקיימת גם ב-Snapdragon 801.

ב-HTC יחלו למכור בקרוב את המטען HTC Rapid Charger 2.0 אשר מנצל את טכנולוגיית ההטענה המהירה, אשר יאפשר להטעין בכ-40 אחוז יותר מהר בהשוואה למטען הרגיל המסופק עם המכשירים. לפי הדיווח, הוא יתמוך במגוון המכשירים החדשים בעלי חיבור microUSB, אולם לא רק אלו המבוססים על שבב ה-Snapdragon 800/801 כמו HTC One M8, לצד מכשירים שהוכרזו לאחרונה כמו ה-Desire Eye, One E8 ו-One remix.

יש לציין כי בעלי ה-Galaxy Note 4 כבר נהנים מהשימוש בטכנולוגיה והמטען המצורף לערכה הוא מטעון מהיר, כפי שהוצג לנו בעת אירוע השקת המכשיר בתחילת השבוע.

בחברה לא פרסמו מתי הוא יהיה זמין למכירה או מה יהיה מחירו, אבל המטען המהיר כבר מוצג בעמוד באתר החברה והערכות כי הוא יימכר סביב מחיר של 30 עד 40 דולרים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.