שבוע לאחר שדלף המכשיר החדש של HTC, לפני שעה קלה הוא הוכרז רשמית: One X9 הוא האחרון של HTC מסדרת המכשירים המתכתיים של החברה, ולפי מראהו ניתן לראות שוני קל בהשוואה ל-A9 שכבר הושק בעולם כמו דגש על הרמקולים מקדימה ושינוי של מיקום המצלמה מאחור.

פרימיום לשוק הביניים

נראה כי HTC הולכת בעקבות סמסונג, LG ו-OnePlus עם דגם ה-X שלה המשיקות מכשירים בעיצוב פרימיום אך בתג מחיר נמוך יותר, כך שבראש ובראשונה מדובר במכשיר לשוק הביניים כאשר תג מחירו עומד על כ-370 דולר.

One X9 מצויד במסך 5.5 אינץ’ ברזולוציית Full HD, רץ על שבב MediaTek X10 מתומן הליבות יחד עם 3 ג’יגה-בייט RAM, אחסון פנימי של 32 גי’גה-בייט ויש גם אפשרות הרחבה בחריץ microSD עד 2 טרה-בייט נוספים לכל היותר. הוא כולל את אותה המצלמה של ה-A9 ברזולוציה 13 מגה פיקסל המשלבת ייצוב תמונה אופטי, חיישן BSI ופלאש שני גוונים ועל מצלמת ה-UltraPixel היא לא מוכנה לוותר והיא ממוקמת בקדמת המכשיר.

htc-one-x9 LOGO-official-3

הסוללה היא בעלת הספק של 3000 מיליאמפר, המספקת עד 15 שעות שיחה, 10 שעות ניגון וידאו ועד 40 שעות ניגון מוזיקה עד שתדרוש מטען ויש גם רמקולים סטריאופונים תומכי Dolby ומשקל כולל של 170 גרם.

המכשיר יושק בתחילה בסין וככל הנראה יופץ בהמשך למערב.

שתף:
-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.
 • Matanh Haz

  מפרט מעולה בכלל לא שוק בייניים. אלא לגבוהה אבל הגבוהה הכי נמוך

 • נתנאל

  חחחחח הצחיקו לגבי העיצוב האחורי (וואווי P8), נראה שאין להם בעיה להעתיק עיצובים מכמה חברות ולא רק מהאיפון….
  שכחת לציין גם את וואווי שעושים את זה באופן קבוע בעניין המתכת לשוק ביניים ואצלהם המפרט והמחיר אפילו יותר משתלמים.

  • מאור

   אפל הם אלו שהעתיקו מהם ולא ההפך. תבדוק מתי יצא הm7 ומתי יצא האייפון 6 ותראה שהm7 יצא לפניו( מסקנה?)

   • נתנאל

    הכוונה הייתה לHTC שהעתיקה גם את העיצוב של האיפון 6 (A9) וגם את העיצוב של הוואווי P8 י(X9), אולי היא העתיקה ממנה אבל יש מלא מכשירים עם עיצוב דומה עוד לפני שייצא האיפון 6.
    המסקנה? כולם מעתיקים מכולם ולאף אחד אין עיצוב מקורי ללא יוצא מן הכלל.