נראה כי HTC מתכננת סדרה של מכשירים בשפת העיצוב החדשה של A9 – זה הדומה לעיצוב של האייפון, ולפי דיווח שהתקבל אמש ואומת היום – HTC X9 הוא הדגם הבא בסדרה.

הדיווח הראשוני הגיע מרשות התקשורת בסין (TENAA) שם נראה בתמונה ראשונה, עם מראה מתכתי דומה למדי של A9 אך עם מספר שינויים כמו מצלמה שזזה לחלק השמאלי, הסרה של חיישן טביעות האצבע ועיצוב מעט שונה בקדמתו. בהמשך ה-X9 נראה בהדלפה נוספת במספר תמונות חדשות , מה שלא משאיר הרבה מקום לספק.

גם HTC One X9 מיועד לשוק הביניים פלוס כאשר הוא מצויד במסך 5.5 אינץ' Full HD, רץ על שבב מתומן ליבות אולם לא ברור מהו וכן משולב עם זיכרון של 2 גי'גה-בייט RAM ואחסון פנימי 16 גי'גה-בייט. יש לו מצלמה 13 מגה פיקסל וסוללה 3,000mAh, חריץ הרחבה ומצלמה קדמית של 5 מגה פיקסל. כמעט ללא הבדלים במפרט בהשוואה ל-A9.

החלק המפתיע של ה-X9 היא מערכת ההפעלה: המכשיר לפי הדיווחים, רץ על מערכת האנדרואיד 5.0.2 לוליפופ, גרסה אמנם לא כה ישנה אך לא מתאים למכשיר שצפוי להגיע בתחילת 2016.

מקורן של התמונות גם כן מסין, כך שאפשר להניח כי ה-X9 מיועד תחילה להשקה במזרח ובהמשך ייתכן ויגיע גם למערב.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.