אז אחרי שדיווחנו אמש פרטים נוספים על המכשיר המסתורי HTC M8, מתברר כי יש דווקא בשורות טובות יותר: חבר XDA המכונה Mike1986 טוען כי המכשיר החדש יכונה +HTC One ולא רק: הוא מאשר את הדיווחים של evleaks הכולל מסך 5 אינץ' Full HD עם זכוכית גורילה 3 (במקום 4.7 אינץ') ובמקום שבב ה-Snapdragon 800 כפי שהשמועות שיערו, הוא אכן יגיע בגרסת ה-805 החדשה יותר.

המצלמה לא תישאר 4 מגה פיקסל ותקפוץ כבר ל-6 או 8 מגה פיקסל בטכנולוגיית UltraPixel. נוסף לכך הוא מציין כי הסוללה תגיע בהספק גבוה של 2900mAh, מצלמה קדמית 2.1 מגה פיקסל, מערכת האנדרואיד 4.4 עם ממשק ה-Sense 6, תקשורת NFC וסוף סוף – גם כניסת microSD, תכונה שלרבים חסר בדור המכשירים האחרון.

הבעיה היחידה היא שהשם יכול מעט לבלבל ומזכיר מאוד את ה- +HTC One X, ובכלל הוספה של + מרמזת כי לא מדובר בדגם חדש אלא בדגם "משופר" של הדגם הנוכחי, אבל את זה נדע כבר בהמשך.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  מה כדאי נקסוס 5 או htc one+ ?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?

 • htc one m8?

 • פאנבוי

  לone יש 600 ול 800 מעבד

 • נ

  מכשירים מעולים אבל טעות אחרי טעות..

  One + נו באמת תפשטו רגל כבר עכשיו

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

   המשתמש בשם נ' צודק, בחירת השמות שלהם באמת גרועה.
   וברצינות עכשיו, אתה אשכרה חושב שמגיע לאחת החברות הכי איכותיות בשוק לפשוט רגל בגלל השם של המכשיר (משהו שעדיין לא בטוח, הכל בגדר שמועה) ?