הוא דלף כבר באינספור תמונות, אבל ה-HTC One Max, מסרב לרדת מהכותרות והפעם נחשף המכשיר אל מול המתחרה הגדול ביותר שלו, ה-Galaxy Note 3.

הפאבלט החדש מבית HTC יוכרז ככל הנראה ברבעון הרביעי של השנה, אבל עד שזה יקרה אנחנו יכולים ללמוד על המכשיר גם לעומת מתחריו הגדולים ביותר. בתמונות שדלפו לרשת מאתר Weibo אנחנו רואים את ה-One MAX אל מול ה-Galaxy Note 3 החדש מבית סמסונג (Samsung) וה-Galaxy Note 2 ולמרות שמסך המכשיר החדש צפוי להיות גדול משל ה-Galaxy Note 3 רק ב-0.2", מימדיו ועוביו של המכשיר גדולים באופן די משמעותי מהמכשירים של סמסונג.

HTC-One-Max-vs-Galaxy-Note-3 (1)

על פי מבחני ביצועים שהגיעו לרשת, התוצאה שמקבל ה-One Max היא 26417 נקודות ביישום AnTuTu, תוצאה שהיא רחוקה רק במעט לעומת ה-One "הרגיל". נוסיף ונזכיר שמפרטו של ה-One Max יכלול בין היתר מסך 5.9" Full HD 1080p, מצלמת 5 מגה פיקסל בטכנולוגית UltraPixel, מעבד מרובע ליבות Snapdragon 600 בתדר של 1.7GHz, זיכרון RAM בנפח 2GB ופנימי 16GB הניתנים להרחבה, חיישן ביומטרי (קורא טביעות אצבע) בדומה iPhone 5s, סוללת 3300mAp, גרסת האנדרואיד 4.3 עם ממשק ה-Sense בגרסה 5.5. מועד הכרזתו צפוי להיות באמצע הרבעון הרביעי של השנה.