מיקרוסופט (Microsoft) שחררה לפני כשבועיים הודעה לפיה היא תחל בשדרוג של מספר מכשירים למערכת Windows 10 Mobile החדשה. ברשימה אפשר למצוא את מכשירי סדרת הלומיה (Lumia) כמו דגמי 930, 540, 635 וכן מכשירים של BLU, אולם מי שנעדר מהרשימה הוא One M8 של HTC אשר הושק ב-2014 גם בדגם המריץ את גרסת Windows 8.1.

"מיקרוסופט החליטה לא לכלול את HTC One M8 ברשימת מקבלי השדרוג ל-Windows 10,” אמרו ב-HTC בתגובה לציוץ של אחד המשתמשים, וטענה כי הסיבה היא "בגין דרישות חומרה של המערכת, One M8 לא ישודרג לגרסה האחרונה של Windwos Mobile".

בחברה לא ציינו מה בדיוק בחומרת המכשיר לא עומד בדרישות שכן בפועל, מדובר במכשיר שיכול היה להריץ את Windows 10 Mobile באופן חלק ביותר. One M8 פועל על בסיס המערכת על שבב Snapdragon 810 מרובע הליבות במהירות 2.3 ג'יגה-הרץ, והוא מצויד ב-2 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-32 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון שניתן להרחבה באמצעות כרטיס microSD וכן במסך 5 אינץ’ ברזולוציית Full HD.

מיקרוסופט לא הגיבה עדיין לעניין, וההחלטה להשאיר את אחד מהמכשירים הבודדים שהם אינם מתוצרת נוקיה/מיקרוסופט מחוץ לסבב העדכונים בהחלט לא עושה טוב למאמצים של החברה להשאיר את Windows Mobile במשחק.

שתף:

HTC One M8 for Windows

מכשיר ה-One M8 בגרסת Windows כמעט זהה ל-One M8 מבוסס האנדרואיד. הוא הוכרז באוגוסט 2014, ונושא מסך 5 אינץ' ברזולוציה 1080x1920, מבוסס על שבב Snapdragon 801 מרובע הליבה וזיכרון RAM של 2GB. המכשיר רץ על מערכת Windows Phone בגרסה 8.1, מצויד במצלמה UltraPixel, מצלמה קדמית 5 מגה פיקסל וסוללת 2600mAh.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.