דלף לכאורה המפרט של מכשיר ה-HTC One (M8) Prime, הגרסה המשופרת של מכשיר הדגל לשנה הנוכחית של HTC, שעל-פי השמועות יצוייד במסך גדול יותר ומפרט חזק יותר.

המפרט לגרסת ה'פריים', גרסה משופרת של הדגם הנוכחי, מגיע מהרשת המיקרו-בלוגיניג הסינית Sina Webio. על-פי הדיווח המפרט כולל מסך בגודל 5.5-אינצ' באבחנה של 2560×1440, מעבד מרובע-ליבה של Qualcomm מדגם Snapdragon 805 במהירות 2.35GHz, זיכרון עבודה (RAM) בנפח 3GB, זיכרון פנימי לאחסון בנפח 16GB ומחבר USB 3.0. בתחום הצילום נראה כי המכשיר יצוייד גם הוא במצלמת אולטרא-פיקסל באבחנה של 5 מגה-פיקסל ומצלמה Duo משנית המתפקדת כחיישן עומק באבחנה של 18 מגה-פיקסל.

אם גודל המסך נכון נראה כי גרסת הפריים מיועדת להיות גרסת ה-Max של One M8, הגיוני לאור העובדה שפרטים אודות מכשיר ה-HTC One M8 Mini כבר דלפו וה'מקס' הוא חתיכת הפאזל החסרה. את הדיווח יש לקחת בערבון (מאוד) מוגבל שכן מכשיר המקס של השנה הקודמת לא הציג שיפורים משמעותיים, אך מעניין אם הפעם מתכוונת HTC להציע מפרט משופר על-מנת להציע תחרות למהדורת הפריים של מכשיר ה'גלקסי אס-5' (Galaxy S5) שגם צפוי להיות מושק לפני סוף השנה.

צילום: Kārlis Dambrāns cc flickr

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.