אחרי שהכריזה על גרסא מוקטנת ל-HTC One M8, אולי זה הזמן של HTC להכריז גם על גרסא גדולה, חזקה, ויוקרתית יותר? המדליף הידוע איוון בלאס (ידוע יותר בכינוי evleaks) מעלה היום לרשת תמונות של מה שנראה כמכשיר HTC One M8 משודרג, שעתיד להיקרא HTC One (M8) Prime.

על פי השמועות, המכשיר החדש יצוייד המעבד Snapdragon 805 SoC, מסך בגודל 5.5 אינץ' ברזולוציית WQHD (או 1440×2560) וזיכרון עבודה (RAM) של 3GB. הוא יהיה המכשיר הראשון של HTC שתומך בתקשורת LTE במהירות של עד 300Mbps ויהיה חסין למים. כל זה לא מלהיב ממש, ואפילו דיי סטנדרטי, אלא שהנתון החדשני לגביי המכשיר ה-HTC One (M8) Prime הוא העיצוב שלו והחומרים מהם יהיה עשוי. לדברי המדליף, המכשיר יהיה "עשוי מחומר אקזוטי, שילוב של אלומיניום וסיליקון נוזלי". בנוסף, המדליף טוען כי זהו המכשיר הראשון אשר יריץ את גרסת ממשק המשתמש Sense 6.5.

כזכור, ישנן שמועות ברשת הטוענות כי גם סמסונג תציג גרסה משודרגת שתכונה Galaxy S5 Prime, אשר גם היא צפויה להציג עיצוב אלומיניום במפרט משודרג במעט מהדור הנוכחי, כמו מסך 5.2 אינץ' QHD, זיכרון 3GB RAM ומצלמה 16 מגה פיקסל.

ה-HTC One M8 הוכרז בחודש מרץ כממשיך של מכשיר הדגל משנה שעברה, ה-HTC One M7. למכשיר מסך בגודל 5 אינץ' ברזולוציה של 1080p, מעבד מרובע ליבה וזכרון עבודה של 2GB.