תמונות חדשות של גרסת המיני לספינת הדגל של HTC One M8 עלו לרשת, בתמונות ניתן לראות שינויים קלים בגרסה המוקטנת בניהם היעדר מצלמת ה'דאו' ורמקולי 'בום-סאונד' בעיצוב שונה.

על-פי התמונה שעלתה לחשבון הטוויטר [email protected], בעל שיא של הדלפות מוכחות, אנו רואים הפעם את מכשיר המיני של HTC לשנת 2014. מדובר בגרסה קטנה יחסית למכשיר ה-One M8 אשר, כמו אחיו הגדול, יגיע בהשקה בצבעי אפור, כסוף וזהוב. המכשיר המוקטן כולל שינויים חיצוניים קלים – נראה על-פי התמונה כי החברה הטיוואנית החליטה לא לצייד אותו במצלמה הכפולה אשר מעניקה נתוני עומק לתמונות, אך על-פי השמועות המכשיר יכלול חיישן מצלמה באבחנה של 13 מגה-פיקסל. עוד בתחום הצילום נעדרת נורית הפלאש הכפולה אשר הוחלפה בנורית פלאש בודדת.

מעבר לכך מפרט המכשיר כולל: מעבד מרובע-ליבה מדגם Snapdragon 400 במהירות 1.4GHz, זיכרון RAM בנפח של 1GB, זיכרון פנימי לאחסון בנפח 16GB, מסך המכשיר יהיה בגודל 4.5-אינצ' באבחנה של 720×1280, כאמור המצלמה האחורית תהיה באבחנה של 13 מגה-פיקסל. המכשיר יגיע כשהוא מריץ את ממשק ה'סנס' (Sense) החדש של החברה בגרסה 6 ועם אנדרואיד בגרסה 4.4 'קיט-קט' (KitKat).

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.