בעיכוב קל, בעלי ה-HTC One M8 ו-M7 בגרסת Google Play Edition החלו לקבל את עדכון האנדרואיד Lollipop, אך במקום גרסה 5.0 הם קופצים ל-5.0.1.

העדכון הופץ הלילה וכבר יש לנו אימות מאחד ממשתמשי ה-M8 בישראל אשר קיבל את העדכון (צילומי המסך המצורפים). בהקשר לכך גם מנהל המוצר ב-HTC מו ורסי (Mo Versi) צייץ על תחילתו של העדכון מוקדם בוקר וכשעתיים לאחר מכן אישר כי גם ה-M7 בגרסת ה-GPE אושר ויופץ העדכון גם עבורו בשעות ובימים הקרובים.

העדכון במקור היה אמור להגיע לפני כשלושה שבועות, אולם עיכובים שונים שלטענת HTC נבעו בשל באגים שהתגלו בצד של גוגל, מנעו את שחרורו. זו גם כנראה הסיבה לקפיצה לגרסה 5.0.1 שעליה דיווחנו השבוע שצפויה להגיע גם למכשירי הנקסוס הקשורה כך נראה, לבעיות הרבות שמשתמשי ה-Nexus 5 חווים לאחר העדכון.

למעשה, מאז השקת עדכון האנדרואיד 5.0 Lollipop, משתמשי ה-Nexus 5 מתלוננים על בעיות תקשורת חמורות כמו WiFi המתנתק, כפתורים לא מגיבים או יישום מצלמה שלא עולה. כל אלו קשורים כפי הנראה לעצם העובדה כי מדובר בשדרוג ולא בהתקנה נקייה, שכן בפורומים ברשת אומרים כי מכשירים שהותקנו בדרך הידנית (Factory Image) לא חוו בעיות שכאלה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.